surasanat.ir

توسط ۲ نفر دنبال می شود

دستگاه بالابر پودری

فروش دستگاه بالابر پودری ماشین سازی سورا صنعت سازنده خطوط بسته بندی مواد پودری اتوماتیک است. دستگاه بالابر پودری (اوگر حلزونی و یا بالابر ماردون) یکی از ماشین آلات این خط بوده و قبل از دستگاه بسته بندی پودری استفاده میشود.

بالابر حلزونی اوگر مخصوص مواد پودری، مورد استفاده در خطوط تولید مواد پودری هست. همانطور که می دانید جهت رساندن مواد مورد نظر و محصولات تولیدی یک خط خط تولید، به مخزن دستگاه هایی نظیر بسته بندی نیاز به بالابر هست. بالابر مواد گرانولی با پودری متفاوت است. بالابر مواد پودری مانند ادویه جات، همان بالابر اوگر حلزونی است که در این مقاله به معرفی کامل آن خواهیم پرداخت.

توضیح در مورد ساختار بالابر اوگر حلزونی

بالابر اوگر حلزونی با دو الکتروموتور تجهیز شده است. دلیل استفاده از دو الکتروموتور در این دستگاه این است که برای همزدن محصول داخل مخزن از یکی از آنها استفاده می شود و الکتروموتور دوم برای چرخش اوگر داخل لوله و حمل محصول پودری به بالا استفاده می شود. بدنه این دستگاه باید از استنلس استیل مطابق استانداردهای بهداشتی ساخته شده باشد. مخزن این دستگاه چیزی حدود  200 کیلوگرم پودر تا 400 کیلوگرم حجم دارد. برق مصرفی این دستگاه بنا بر برق کارگاه یا کارخانه در صورتی که برق شهری باشد 220 ولت و در صورتی که برق صنعتی باشد 380 ولت میباشد. توان مصرفی این دستگاه 2 کیلووات بر ساعت میباشد. نوع بالابر به صورت ماردونی میباشد.

 

ابعاد دستگاه بالابر حلزونی

این ابعاد در برندهای مختلف متفاوت است. یکی از ابعاد به شرح ذیل میباشد:

طول:180 سانتیمتر، عرض:80 سانتیمتر، ارتفاع : 170 سانتیمتر، ارتفاع در این سیستم به شدت متغیر است. ارتفاع دستگاه می تواند تا 350 سانتیمتر نیز باشد.

ارتفاع مخزن 120 سانتیمتر است.

حجم مخزن دستگاه از 80 تا 100 لیتر است.

جنس لوله و بدنه مخزن بالابر حلزونی : استنلس استیل (بنا بر درخواست مشتری قابل تغییر می باشد : از بین آلیاژهای آهن، استیل و یا گالوانیزه انتخاب کنید.

نمونه ای از مواد پودری که توسط دستگاه بالابر اوگر حلزونی انتقال داده می شود

ادویه جاتی مانند : فلفل، زردچوبه، نشاسته، آرد گندم وجو و دیگر محصولات کشاورزی … پودر ماسالا، نسکافه، قهوه و … پودرهای شیمیایی و دارویی نیز توسط این دستگاه منتقل می شوند. این دستگاه می تواند به همراه یک میکسر هم مورد استفاده قرار گیرد.

ظرفیت بالابر حلزونی

ظرفیت این دستگاه بر اساس حرکت ماردونی و لوله ای که حمل کننده مواد پودری و سیلندر هست، مشخص می شود. حرکت مواد پودری با استفاده از این دستگاه می تواند به صورت عمودی ، اریب و افقی هم باشد. این ظرفیت می تواند تا ششصد کیلوگرم بر ساعت نیز باشد.

کاربرد بالابر حلزونی

از آنجایی که این دستگاه برای انتقال انواع مواد پودری مورد استفاده قرار میگیرد می توان از آن برای انواع پودرها استفاده کرد اما چنانچه محصولات شما شامل پودرهای شیمیایی نیز باشد باید توجه کنید که دستگاه ها از یکدیگر جدا باشد و برای حمل هر کدام بالابرجدایی را تهیه ببینید. حفظ بهداشت در صنایع غذایی از اولین رکن های آن صنعت به شمار می آید.

نحوه عملکرد دستگاه بالابر حلزونی

مواد پودری توسط اپراتور به داخل مخزن انتقال داده می شوند. این مخزن چسبده به بالابر میباشد. چنانچه لازم باشد، میکسر کار خود را شروع می کند. استفاده از میکسر سبب روان شدن بهتر مواد پودری از طریق لوله بالابر به مقصد نهایی می شود. این مقصد نهایی احتمالا مخزن دستگاه بسته بندی خواهد بود. دستگاه بسته بندی پودری به صورت پنوماتیک و مکانیک بوده و یا می تواند به صورت قوطی پرکن هم باشد. دستگاه ساشه پودری نیز با اینکه ابعاد کوچکتری دارد ولی برای صنعتی شدن و تسریع کار و صرفه جویی و جلوگیری از هدررفت پودرها بهتر است از بالابر پودری برای آن استفاده شود.

 

قیمت دستگاه بالابر حلزونی

ساخت دستگاه بالابر اوگر حلزونی از بهترین مواد اولیه و استنلس استیل باید انجام شود، تا کیفیت بالای ساخت و نگهداری درست دستگاه سبب ایجاد طول عمر زیادتر شود. بنابراین پیشنهاد ما تماس با بامک و دریافت قیمت در لحظه میباشد.


مشخصات فنی بالابر پودری :

نوع الکتروموتور : موتور تکفاز و یا سه فاز ، 220 الی 380 ولت
ارتفاع بالابر : تا 400سانتیمتر با قابلیت تغییر
کاربرد : مخصوص حمل نمک، شکر، مواد پودری (مواد غذایی ، ادویه جات، شیمیایی و…) به دستگاه بسته بندی پودری

نتیجه گیری 


دستگاه بالابر پودری سورا صنعت  برای جابجایی مواد پودری دارای چسبندگی نظیر ادویه جات، آرد، مواد دارویی و گرانولی شکل بین دستگاه میکسر پودر، دستگاه کیسه پرکن گرانولی ، دستگاه رییون بلندر و سایر ماشین آلات از دستگاه بالابر پودری استفاده میشود. سیستم انتقال در این نوع بالابر به صورت ماردون طراحی شده است.
برای هماهنگی جهت بازدید قیمت بالابرر پودری و دستگاه ها و یا کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید :
09397700612

surasanat.ir

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋