Physics

در اینجا می توانید واقیت فیزیک را ببینید
توسط ۹ نفر دنبال می شود
 ۱ نفر را دنبال می کند

رویت سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک‌بنچ

 

سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 پای در گیک‌بنچ (Geekbench) رویت شد. اما زمان انتشار آپدیت اندروید 9 برای گوشی سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم به عنوان نخستین پرچمدار 2017 سونی چه زمانی خواهد بود؟

 

سونی در زمینه انتشار آپدیت سیستم عامل، طی سال‌های اخیر جزو بهترین بوده است، به طوری که مدل‌های قدیمی را مشمول دریافت به‌روزرسانی سیستم عامل کرده و جدیدترین محصولاتش را به صورت پیش‌فرض به سیستم عامل جدید مجهز کرده است. در لیست دریافت‌کنندگان اندروید 9 پای، اکسپریا ایکس زد پریمیوم، تقریبا قدیمی‌ترین مدل محسوب می‌شود. اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 را از حدود ماه نوامبر به بعد مشاهده خواهیم کرد.

به نظر می‌رسد نخستین قدم‌های انتشار آپدیت اندروید 9 برای اکسپریا ایکس زد پریمیومبرداشته شده است، چرا که این گوشی را به تازگی، مجهز به جدیدترین سیستم عامل پلتفرم اندروید، در وب سایت گیک‌بنچ رویت کرده‌ایم. البته این بستر نرم افزاری هنوز به بلوغ نرسیده و جای توسعه زیادی دارد. امتیاز سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم دارای اندروید 8 اوریو در گیک‌بنچ در بخش پردازش تک هسته‌ای، حدود 1900 بود، در حالی که امتیاز اکسپریا ایکس زد پریمیوم با اندروید 9 در همین بخش، به 1247 رسیده است!

 

تمامی گوشی های سری XZ سونی که بعد از نخستین پرچمدار سال 2017 یعنی اکسپریا ایکس زد پریمیوم معرفی شده‌اند، آپدیت اندروید 9 پای را دریافت خواهند کرد. سونی انتشار آپدیت سیستم عامل را برای محصولاتش حداقل تا دو سال بعد تضمین می‌کند، به همین دلیل سیستم عامل اندروید بعدی نیز قطعا برای اکسپریا XZ پریمیوم منتشر خواهد شد.

Physics

در اینجا می توانید واقیت فیزیک را ببینید

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋