saeed.es68

دندانپزشک متخصص کودکان | هر آنچه در مورد دندانپزشک کودک باید بدانید

بهترین متخصص دندان پزشک کودکان کیست؟

والدین همیشه بهترین چیز را برای فرزندانشان می خواهند. وقتی نوبت به مراقبت از سلامت دندان هایشان می رسد، والدین به متحدان قابل اعتمادی نیاز دارند. اینجاست که متخصصان دندانپزشکی کودکان بیشترین درخشش را دارند.

دندانپزشک متخصص کودکان

 

طبیعی است که کودکان کوچک شما هنگام مراجعه به دندانپزشک کمی ترسیده باشند. با این حال، درک نیازهای فرزندانتان از نظر خدمات دندانپزشکی از قبل ضروری است تا بعداً لبخندی زیبا برای آنها تضمین شود. پیدا کردن دندانپزشکی مناسب کودکان می تواند مشکل باشد، به خصوص که شما به دنبال ترکیبی عالی از تخصص و امکانات و پرسنل مناسب برای کودکان هستید. ما به برخی از نکات برجسته این تخصص دندانپزشکی می پردازیم، جایی که توجه خود را متمرکز می کنیم، ایجاد یک محیط امن برای فرزند شما چقدر مهم است، آنچه باید از درمان با کیفیت بالا انتظار داشته باشید، و ما که هستیم.

دندانپزشکی کودکان چیست؟

به عنوان یکی از چندین تخصص دندانپزشکی که به طور رسمی توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) به رسمیت شناخته شده است، دندانپزشکی اطفال به عنوان یکی از رشته هایی است که به بیماران جوان کمک می کند تا با درمان آشنا شوند و به ارتباط بهتری با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دست یابند. دندانپزشکان اطفال پس از دریافت عنوان دکترای جراحی دندان (DDS) یا دکترای پزشکی در دندانپزشکی (DMD) یک برنامه اضافی را برای دو یا سه سال دیگر دنبال می کنند. این برنامه به متخصص می آموزد که حتی در شرایط اضطراری مراقبت های ملایم تر و شخصی تر از کودکان را ارائه دهد. چنین آموزش‌هایی همچنین اصول روش‌های صاف کردن دندان‌های ارتودنسی را آموزش می‌دهند و به دندانپزشکان اطفال اجازه می‌دهند تا رشد دندانی کودک را راهنمایی کنند و با ارتودنتیست‌های معتبر در این زمینه هماهنگ کنند.

مزایای چنین آموزش های تخصصی بیش از هر چیز، دندانپزشکان اطفال از آموزش آنها در زمینه اطفال قدردانی می کنند. این متخصصان مانند همکاران خود بر حفظ سلامت دهان و دندان، پیشگیری از مشکلات سلامت دندان و ارائه درمان مناسب برای اصلاح بیماری ها تمرکز می کنند. علاوه بر این، این دندانپزشکان متخصص بر روی ایجاد عادات سالم از سنین پایین تمرکز می کنند، به دقت به کودکان توضیح می دهند که چگونه روی یک روال بهداشت دهان و دندان کار کنند، و به والدین عاقل سال ها تجربه در این زمینه ارائه می دهند. نکته برجسته دیگر این است که چگونه دندانپزشکان اطفال به کودکان و نوجوانان دارای نیازهای خاص و ناتوانی کمک می کنند و مراقبت های تخصصی را برای جوان ترهایی که به دلایل یا چالش های مختلف نیاز به کمک اضافی دارند، ارائه می دهند. تمرکز بر روی اطفال از لحظه ای که شما و فرزندتان وارد مطب پزشک می شوید، محیطی دلپذیر ایجاد می کند. مشخصه‌های درمان عبارتند از: تقویت مثبت بیماران برای رفتار خوب، روشی که در آن مطمئن می‌شویم کودک قبل از شروع کار، درمان را درک کرده است.

انتخاب بین دندانپزشکان اطفال دارای گواهی هیئت مدیره و دندانپزشکان معمولی دندانپزشکان عمومی و دندانپزشکان اطفال آموزش و آموزش اولیه مشابهی دریافت می کنند. اهداف ما ثابت است. شما می توانید به هر دو متخصص بهداشت دندان اعتماد کنید تا بر کمک به کودک شما در حفظ سلامت دندان خود تمرکز کنند. با این حال، روش های آنها بسیار متفاوت خواهد بود. دندانپزشکان اطفال همیشه در درمان بیماران جوان تر احساس راحتی می کنند. این به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که آنها برای آن تمرین می کنند. علاوه بر این، متخصصان اطفال از ابزارهای مختلفی برای کمک به درمان دندان کودکان استفاده می کنند.

در مورد درمان ها چطور؟

 متخصصان اطفال و دندانپزشکان خانواده معمولا روی یک طیف درمانی تمرکز می کنند. این بدان معناست که می توانید در مورد روش های دندانپزشکی ترمیمی و پیشگیرانه کمک بگیرید. با این حال، متخصصان اطفال به دلیل آموزش تخصصی خود نسبت به سایر متخصصان، می توانند برخی از موقعیت ها را بسیار بهتر مدیریت کنند. اکثر درمان‌ها در مدت کوتاهی به پایان می‌رسند، اما اگر کودکی با این محیط آشنا نباشد، مداخلات پیچیده ممکن است باعث اضطراب شود. دندانپزشکان اطفال آموزش دیده اند تا این موقعیت ها را به طور موثرتری مدیریت کنند. آنها می توانند برای موارد منحصر به فرد، استفاده از آرامبخش یا بیهوشی عمومی را برای کاهش اضطراب و بهبود کیفیت درمان توصیه کنند.

برای پیدا کردن یک متخصص دندان پزشک  کودکان شما میتوانید سوابق پزشکی پزشک مورد نظر را چک کرده، و از مهارت و تمرکز او در کار باخبر شوید.

دندانپزشک متخصص کودکان

برای مراجعه به سایت دندانپزشک متخصص کودکان دکتر قدیمی اینجا را کلیک کنید

saeed.es68

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋