عسکری

طراحی اپلیکیشن موبایل در وردپرس

استعمال روزافزون عموم از گوشی‌ها و تبلت‌ها، اکثری را بدین تفکر می‌اندازد که برای تارنما وردپرسی خویش طراحی اپلیکیشن اندروید یک نرم‌افزار نیز پباده سازی نمایند. خوشبختانه تبدیل تارنما وردپرسی به یک نرم افزار گوشی، از آن چه که تاءمل بکنید، بی آلایش‌خیس میباشد. به دلیل آن که افزونه‌ها یا این که به عبارتی پلاگین‌های متعددی وجود دارا هستند که‌این عمل را به طور خود کار برای شما ایفا میدهند. در اینجا به معرفی تنی چند از شایسته ترین پلاگین‌های وردپرس دراین مورد میپردازیم:
۱. MobiLoud

MobiLoud یک پلاگین‌ی وردپرسی میباشد که قادر است تارنما شما‌را به یک برنامه گوشی نیتیو اندروید یا این که iOS تبدیل نماید. می توانید رابط کاربری نرم افزار را برای خویش فردی‌سازی فرمایید. همینطور این پلاگین به خیر قالب و افزونه‌های شمارا برای مثال افزونه‌های فروشگاهی را در نرم افزار جا میدهد. این پلاگین به طور خاص برای تبدیل تارنما‌های پر طرفدار وردپرسی به اپلیکیشن پباده سازی شد‌ه‌است. همینطور تجهیزات فراوانی را برای به چاپ رساندن نرم افزار شما در گوگل پلی یا این که اپل استور مهیا می‌سازد. صرفا نکته آن این میباشد که بدون پول وجود ندارد و برای به کارگیری از آن می بایست اشتراک ماهیانه پرداخت نمایید.
۲. AndroApp

پلاگین AndroApp نسبت پلاگین‌ی MobiLoud بسیار ارزان‌خیس میباشد. این پلاگین میتواند تا در کمتر از تعدادی دقیقه یک نرم افزار اندرویدی برای سایتتان بسازد. فعالیت کردن با آن بسیار معمولی میباشد، ولی متاسفانه با افزونه‌هایی مانند WooCommerce یا این که BuddyPress سازش ندارد.
۳. WPMobile.App

یک آیتم دیگر برای تشکیل داد نرم‌افزار برای وب سایت وردپرسی، پلاگین‌ی WPMobile.App میباشد. این پلاگین به شما اذن می دهد تا تارنما خویش را به یک نرم افزار iOS یا این که اندرویدی یا این که هر دو تبدیل فرمائید. به کار گیری از آن بسیار معمولی میباشد و پیکربندی و آیتم‌های مرتبط با فردی‌سازی آن در پیشخوان وردپرس قرار میگیرد و شما به راحتی میتوانید از آنها به کار گیری فرمایید. استعمال از این پلاگین نسبت به گزینه او‌لین که معرفی کردیم، بسیار ارزان‌خیس میباشد.
۴. AppPresser

AppPresser نیز یک پلاگین با پباده سازی بی آلایش میباشد که با به کار گیری از آن به راحتی میتوانید وب سایت خویش را به یک نرم افزار موبایلی تبدیل نمایید. با به کار گیری از این پلاگین می توانید برای بلاگ یا این که دکان منحصر به فرد وب سایت خویش نیز نرم افزار پباده سازی فرمایید. ظواهر نرم افزار را به مانند ظواهر سایت وردپرسی خویش میتوانید فردی‌سازی نمائید و رنگ‌ها و خصوصیت‌های متعدد آن را خودتان تعیین نمائید.

عسکری

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋