مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.
توسط ۴ نفر دنبال می شود
 ۸ نفر را دنبال می کند

ورودی های گیلان امشب مسدود می شوند

ورودی‌های گیلان امشب مسدود می‌شوند

کشور چین که در رسانه‌های غربی به عنوان مبدأ شیوع ویروس کرونا معرفی می‌شود، با ثبت بیش از ۸۱ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا همچنان بیشترین آمار مبتلایان کرونا را در جهان دارد؛ هرچند با توجه به رشد چشمگیر تعداد مبتلایان در ایتالیا و آمریکا انتظار می‌رود که ظرف ۲۴ ساعت آینده این دو کشور از چین پیش بیفتند.

محمود قاسم نژاد افزود: با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدود سازی ورودی‌های استان از امشب به مدت دو هفته اجرایی می‌شود.

به گزارش ایرنا، وی تصریح کرد: در این طرح افراد غیر بومی و غیر ساکن شهر‌های گیلان حق ورود به شهر‌های استان را ندارند.

وی اظهار کرد: آندسته از افرادی که بومی گیلان هم هستند و از استان خارج شده اند، بایداز طریق افرادی که در ورودی شهر‌ها مستقر شده اند از طریق پلاک خودرو، بیمه خودرو و کد ملی شناسایی شوند تا اجازه ورود به استان را بیابند.

قاسم نژاد گفت: در این میان خروج افرادی که در حال حاضر از سایر استان‌های دیگر در گیلان حضور دارند، مانعی ندارد و می‌توانند از استان خارج شوند و همکاران ما این موضوع را برای آن‌ها تسهیل می‌کنند.

وی درباره تعطیلی اصناف و اماکنی که در استان باید تعطیل شوند، تصریح کرد: دانشگاهها، مدارس، مهد کودک ها، مراکز تجاری، بازارها، بازارچه ها، نمایشگاهها، تالار‌های پذیرایی و مکان‌های تجمعات، قلیان سراها، کافه ها، گیم نت ها، باشگاه‌های ورزشی و استخرها، بازار‌های روز موقت، پارکها، شهربازی ها، باغ وحش‌ها همه از فردا به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی ادامه داد: این طرح ابتدا در هفته اول انجام خواهد شد و سپس پس از بررسی، تصمیمات اتخاذ شده برای هفته دوم به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: خودرو‌های افراد متخلف به مدت یکماه توقیف و مبلغ ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه می‌شوند.

مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان

پارس لاین: مقالات آموزنده، خبرهای داغ ایران و جهان، ویدیوهای جذاب و دیدنی را در صفحه ما در آیدت ببینید.

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋