🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۹ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

تکذیب خبر خودکشی دختری ۱۵ ساله در ایلام

سرهنگ یاسمی با تکذیب خبر خودکشی دختری ۱۵ ساله در ایلام گفت:تعداد معدودی از کانال‌های استان بدون توجه به منبع خبر و همچنین کسب اطلاع از نیروی انتظامی اقدام به بازنشر این مطلب کرده اند .

سرهنگ فرزاد یاسمی معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های  اخبار  از ایلام  ؛ گفت : صبح امروز خبری مبنی بر خودکشی دختری ۱۵ ساله در ایلام منتشر شد و در این خبر عنوان شده بود که دختری ۱۵ ساله از روی پل بانجو انتهای بلوار دانشجو شهر ایلام خود را به پایین پرت و کشته شده است.

او افزود: این در حالی است که با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این موضوع صحت نداشته و تعداد معدودی از کانال‌های استان بدون توجه به منبع خبر و همچنین کسب اطلاع از نیروی انتظامی، اورژانس، بهداشت و درمان، اقدام به بازنشر این مطلب کرده اند که این موضوع سبب شد موجی از دلهره در بین مردم استان به وجود آورد .

سرهنگ یاسمی ادامه داد: هم استانی‌های عزیز اخبار و اطلاعات موثق خود را از منابع معتبر دریافت کنند.

او بیان کرد: به شایعات مطرح شده در فضای مجازی که بعضاً به منظور جذب مخاطب مطلبی را نشر می‌دهند و همچنین کانال‌هایی که معاند نظام هستند توجه نکنند.

سرهنگ یاسمی بیان کرد: کانال پلیس ایلام در فضای مجازی به صورت شبانه روز از طریق پیام رسان سروش به آدرس http://sapp.ir/police_ilam جوابگوی مردم خواهد بود و از طریق ارتباط با رسانه‌های موثق، خبر یاد شده را در اختیار آنان قرار می‌دهد تا کسانی که در نرم افزار‌های ایرانی فعالیت ندارند در سایر رسانه‌ها از اخبار روز جامعه مطلع شوند.

 معاون اجتماعی انتظامی استان ایلام در پایان از همراهی، همکاری و تعامل تنگاتنگ رسانه‌های استان در بحث مدیریت افکار عمومی تقدیر و تشکر کرد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋