🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

سپاهان همیشه جزء مدعیان بوده است برخی برای پیروزی دست به هر کار غیر اخلاقی می زنند

حسینی، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: باعث تاسف است که برخی برای پیروزی، هر اقدام غیر اخلاقی را انجام می‌دهند و از بازیکنانشان می‌خواهند تمارض کنند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال  گروه ورزشی اخبار ، مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان اصفهان اظهار کرد: پس از بازی با نساجی تلاش کردیم ریکاوری خوبی داشته باشیم. با توجه به فاصله ۴ یا ۵ روزه میان بازی‌ها، تلاش کردیم بازیکنان را از لحاظ روحی و جسمانی آماده بازی کنیم. احساس مسئولیت می‌کنیم، زیرا بازی بسیار سختی در پیش داریم. سپاهان تیم بزرگی است و همیشه جزء مدعیان بوده است. ما هم تیمی با قدمت و ریشه دار هستیم و مردم مسجد سلیمان چشم امیدشان به این تیم است.

حسینی در ادامه گفت: چیزی که تعجب آور است و بابت آن افسوس می‌خورم، این است که برخی‌ در این فوتبال به هر شیوه‌ای می‌خواهند برنده شوند. به جای این که  تیم‌ها فوتبال بازی کنند و فوتبالی با ما بجنگند، به دنبال راه‌های غیرقانونی برای پیروزی هستند. این که به بازیکنان یاد بدهیم در محوطه جریمه به هر قیمتی شیرجه بزنند و تمارض کنند تا از داور امتیاز بگیرند، کاری غیر اخلاقی است.

سرمربی نفت در ادامه گفت: در همه جای دنیا با چنین کار‌هایی برخورد می‌شود و بازیکنان یاد گرفته اند که  دنبال تقلب و تمارض نباشند، اما برخی‌ فقط به بازیکنانشان شیرجه زدن را یاد می‌دهند. با این کار‌ها فوتبال هیچ پیشرفتی نمی‌کند.گردش مالی و هزینه فوتبال ما بالا است، اما فوتبال ما به آن شکل، بازیکن جوان و خوب پرورش نمی دهد. باید به اصل قضیه بپردازیم، نه این که بخواهیم با هر کار غیراخلاقی برنده شویم.

حسینی درباره ضعف خط حمله تیمش گفت: ما تیم جوانی داریم و بیشتر بچه‌های ما نخستین فصل حضورشان در لیگ برتر را می‌گذرانند. باید به این بازیکنان فرصت بیشتری بدهیم و با آن‌ها کار کنیم.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋