🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

دیدار رئیس جمهوری داغستان با کشتی گیران آزادکار سعداله یف: برای موفقیت در مسابقات جهانی و المپیک با همه توان تلاش می کنیم

سرگی ملیکوف رئیس جمهور موقت داغستان در ماخاچکالا با کشتی گیران آزادکار این منطقه دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی اخبار ، سرگئی ملیکوف رئیس جمهور موقت داغستان پس از کسب ۸ مدال طلا، ۵ نقره و ۸ برنز توسط کشتی گیران داغستانی در رقابت‌های قهرمانی روسیه به استقبال آن‌ها رفت و گفت: ما می‌دانیم که پیروزی‌های این سطح کار آسانی نیست. پشت سر هر ورزشکار و مربی سال‌ها تلاش سخت، تمرینات طاقت فرسا و هدفی بزرگ برای رسیدن به قله است که فقط ورزشکاران برجسته می‌توانند به آن برسند.

وی تصریح کرد: من می‌دانم که بسیاری از شما جوایز و عناوین بالاتری دارید. متأسفانه، فرآیند‌هایی که امروز در جهان در ارتباط با بیماری همه گیر کرونا وجود دارد، فرصتی برای نشان دادن مهارت‌های بیشتر را از شما گرفته است، اما من مطمئن هستم که در آینده نزدیک می‌توانید در معتبرترین مسابقات عملکرد شایسته‌ای داشته باشید.

ساجید ساجیداف رئیس فدراسیون کشتی داغستان نیز به کار‌های بزرگی که در این جمهوری برای توسعه فرهنگ بدنی و ورزش انجام می‌شود، اشاره کرد و گفت: ما همیشه توجه مقامات، حمایت هواداران را احساس می‌کنیم و تیم ما در تلاش است انتظارات مرتبط با آن را برآورده کند. من مطمئن هستم کشتی گیران در بازی‌های المپیک با وقار مبارزه خواهند کرد.

همچنین عبدالرشید سعداله یف کاپیتان تیم ملی روسیه و داغستان به نمایندگی از کشتی گیران صحبت کرد. وی انتصاب سرپرست داغستان را به سرگئی ملیکوف تبریک گفت و از توجه وی به ورزشکاران تشکر کرد.

وی تصریح کرد: همه ما، یک خانواده چند هزار نفری از کشتی گیران، آماده هستیم که در احیاء و توسعه میهن کوچک خود یاری گر شما باشیم. پیش روی ما مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا همه کسانی که از ما حمایت می‌کنند و انتظار پیروزی دارند به موفقیت‌ها امیدوار باشند.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋