🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۷ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

روسای جمهوری آمریکا همواره در مسیر دشمنی با ایران حرکت کرده اند

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی گفت: روسای جمهوری آمریکا از کارتر تا ترامپ همواره در مسیر دشمنی با ایران حرکت کرده‌اند و در هر شرایطی به دنبال ضربه زدن به پایه‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند.

روسای جمهوری آمریکا همواره در مسیر دشمنی با ایران حرکت کرده‌اند
به گزارش  خبرنگار گروه استان های اخبار از اراک ، آیت الله دری نجف آبادی نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مصلی بیت المقدس شهر اراک گفت: روسای جمهوری آمریکا از کارتر تا ترامپ همواره در مسیر دشمنی با ایران حرکت کرده‌اند و در هر شرایطی به دنبال ضربه زدن به پایه‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند، بنابراین پیروزی هر یک از جناح‌های سیاسی جمهوری‌خواه و دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تفاوتی برای مردم ایران ندارد.

او ادامه داد: برخی مقامات آمریکایی در روز‌های گذشته ادعا کرده‌اند که کشور ایران در مسایل سیاسی به‌خصوص انتخابات ریاست جمهوری این کشور دخالت می‌کند که این ادعای واهی بر جهانیان آشکار است چرا که این آمریکا است که با سیاست‌های دخالت‌جویانه سعی در مشکل‌آفرینی دارد و ملت فهیم و انقلابی ایران اسلامی هیچ اعتمادی به آنان ندارند.

او افزود: رهنمون‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در مسایل کشور به ویژه حوزه بین‌المللی و ساماندهی اقتصادی فصل الخطاب همگان است و مسئولان، کارگزاران و گروه‌های سیاسی باید نسبت به این مهم اهتمام ویژه داشته باشند.

نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی گفت: برنامه‌ریزی دولت برای ساخت ۵۲۰ هزار واحد مسکونی در کشور را اقدام شایسته‌ای است که این اقدام باعث کاهش هزینه مسکن بین اقشار مختلف جامعه خواهد شد و باید شرایطی در کشور فراهم شود تا هزینه مسکن هر خانوار ایرانی حداکثر ۲۰ درصد از درآمد خانوار‌ها را شامل شود.

او در خصوص هفته ناجا نیز گفت: مجموعه نیروی انتظامی با تمام ظرفیت خود در راستای تامین امنیت و آرامش ملت تلاش می‌کند و در سال‌های گذشته کارنامه درخشانی از خود به جا گذاشته‌اند، بنابراین آحاد مردم باید ضمن ارج نهادن به خدمات ارزنده ناجا توجه ویژه داشته باشند.

امام جمعه اراک افزود: بر اساس موازین دینی آحاد جامعه باید از امنیت، عدالت و رفاه اجتماعی برخوردار باشند که در تحقق این مهم نقش نیروی انتظامی بیشتر از دیگر نهاد‌ها است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: سبزپوشان نیروی انتظامی علاوه بر تامین امنیت داخلی بیش از هشت هزار و ۵۰۰ کیلومتر مرز‌های زمینی و دریایی ایران اسلامی را تحت نظر دارند تا گزندی متوجه این مرز و بوم نشود.

او اظهار داشت: با وجود عملکرد درخشان نیروی انتظامی و دیگر نیرو‌های مسلح تقویت شاخص‌های امنیت در سطوح مختلف جامعه باید به صورت مستمر افزایش یابد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋