🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان
توسط ۲۳ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تأمین شود

استاندار خراسان جنوبی گفت: زیرساخت‌های ورزش همگانی باید برای عموم مردم تأمین شود.

زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تأمین شود
به گزارش گروه استان های  اخبار  از بیرجند  ، معتمدیان استاندار خراسان جنوبی گفت: برنامه ما در استان این است که در بحث تأمین زیرساخت‌ها، متناسب با ظرفیت‌های هر منطقه اقدام کنیم.

او با بیان زیرساخت های ایجاد شده در یک منطقه باید بر اساس  مطالبات مردم و نیاز‌های واقعی باشد،افزود:احداث زمین چمن مصنوعی در روستا‌ها و سالن‌های ورزشی سقف کوتاه از نیازهای مردم استان به ویژه در روستاها است.

معتمدیان ادامه داد:  احداث سالن ورزشی استاندارد ۴ هزار نفره و ایجاد یک باب زورخانه استاندارد از دیگر نیاز‌های استان است که وزارتخانه باید برای تأمین آن برنامه‌ریزی کند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه برای توسعه ورزش همگانی از محل اعتبارات سفر نوبخت به استان مبالغی لحاظ شده است، بیان کرد: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در خراسان جنوبی نیز با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توافق کرده‌ایم.

اومیزبانی مسابقات ملی و بین المللی را از ظرفیت‌های مناسب برای معرفی استان دانست و عنوان کرد: با توجه به میزبانی خوب خراسان جنوبی در مسابقات ملی کشتی آزاد و فرنگی، بعد از این هم می توان شاهد میزبانی این استان برای مسابقات دیگر رشته‌های ورزشی بود.

احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت:  توجه به ورزش همگانی، ورزش بانوان و توسعه ورزش روستایی از اولویت‌های وزارتخانه است و قول مساعد برای پیگیری ۵ میلیارد تومان اعتبارات سفر نوبخت برای توسعه ورزش استان داد.

🖊آخرین اخبار

جدیدترین خبرهای ایران و جهان🌍 پربیننده ترین اخبار روز. مهمترین اخبار روز. آخرین و جدیدترین اخبار جهان

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋