مهندس کوچولو

مهندس کوچولو

یه مهندس خسته که مهندس کوچولوی درونش زنده است و دایم داره میچرخه دنبال چیزای جالب و جدید
توسط ۴ نفر دنبال می شود
 ۲ نفر را دنبال می کند

PaybyBit در جوایز جهانی استارتاپ؛ استارتاپ زوج ایرانی بین فینالیست‌ها قرار گرفت

PaybyBit در Global Startup Awards؛ استارتاپ زوج ایرانی بین فینالیست‌ها قرار گرفت

این استارتاپ که توسط یک زوج ایرانی در امارات‌متحده عربی راه‌اندازی شده است، در حوزه پرداخت رمزارزی فعالیت می‌کند.

استارتاپ رمزارزی PaybyBit که توسط زوج ایرانی، «کیارش واحدی» و «فروغ فیروزی» در امارات‌متحده عربی راه‌اندازی شده، توانسته است در جمع 10 استارتاپ برتر Web 3.0 2023 رقابت Global Startup Awards 2023 خاورمیانه قرار بگیرد.

این استارتاپ با فعالیت در حوزه رمزارز، این امکان را به کسب‌وکارها می‌دهد که بدون هیچ دانش فنی، درگاه پرداخت رمزارزی را به مجموعه خود اضافه کنند. اگرچه PaybyBit دو مؤسس ایرانی دارد، اما به‌دلیل فعالیت در امارات‌متحده عربی توانسته است به جمع 10 استارتاپ برتر حوزه وب 3 مسابقه Global Startup Awards 2023 خاورمیانه راه پیدا کند؛ مسابقه‌ای که به‌‌صورت سالانه برگزار می‌شود. امسال 2800 استارتاپ در این مسابقه شرکت کردند و PaybyBit توانست یکی از فینالیست‌ها شود.

برای حمایت از استارتاپ PaybyBit در مسابقه Global Startup Awards 2023 می‌توانید به این لینک بروید و پس از ورود، رأی دهید. در جمع فینالیست‌ها 3 استارتاپ از امارات، 1 استارتاپ از عربستان، 2 استارتاپ از اردن، 1 استارتاپ از لبنان، 1 استارتاپ از بحرین و 2 استارتاپ از قطر حضور دارند.

PaybyBit در Global Startup Awards؛ استارتاپ زوج ایرانی بین فینالیست‌ها قرار گرفت

PaybyBit به‌صورت B2B و ‌B2C فعالیت دارد. درزمینه B2B، این استارتاپ به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد که بدون دانش کریپتو و بلاکچین، درگاه پرداخت داشته باشند و از مشتریان خود رمزارز دریافت کنند. در این روش، پرداخت‌ها به‌صورت غیرمتمرکز، اتوماتیک و در مدت‌زمان بسیار کوتاهی در کمتر از 15 ثانیه انجام می‌شود.

در بخش B2C، کارت اعتباری کریپتو به کاربر داده می‌شود و این استارتاپ در این زمینه با ویزاکارت و مسترکارت همکاری دارد. پرداخت‌ها در بخش B2C هم غیرمتمرکز است و مسترکارت‌های صادرشده مستقیماً به والت متصل می‌شوند.

مهندس کوچولو
مهندس کوچولو یه مهندس خسته که مهندس کوچولوی درونش زنده است و دایم داره میچرخه دنبال چیزای جالب و جدید

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋