فروشگاه قطعات یدکی خودرو جاینت پارتس

فروشگاه قطعات یدکی خودرو جاینت پارتس

توسط ۱ نفر دنبال می شود

لنت جلو اسپورتیج 2015 در فروشگاه قطعات یدکی جاینت پارتس

در همه خودروها از جمله اسپورتیج 2015 انواع قطعات یدکی خودرو با برندها و مارک های مختلف وجود دارد. یکی از مهم ترین این قطعات لنت جلو اسپورتیج 2015 با پارت نامبر 581012SA51 می باشد که با تولید نیروی اصطکاکی مانع حرکت چرخشی و جنبشی ماشین می شود. زمانی که به لنت ترمز خودرو فشار وارد می شود، به صورت کنترل شده از سرعت خودرو کاسته می شود و ماشین می ایستد. لنت یکی از قطعات مصرفی خودرو می باشد که در صورت تمام شدن یا خرابی باید در اسرع وقت تعویض گردد. زیرا سهل انگاری در تعمیر یا تعویض این قطعه می تواند جان مسافران خودرو و سرنشینان دیگر خودروها را به خطر بیاندازد.

 

ویژگی های لنت جلو اسپورتیج 2015 اورجینال


از آنجایی که این روزها افراد سودجو اقدام به فروش لنت ترمز تقلبی کرده اند در نظر داریم لنت جلو اسپورتیج اصل و اورجینال را به شما معرفی کنیم. زیرا خرید لنت تقلبی می تواند حوادث زیادی به همراه داشته باشد و همچنین هزینه های هنگفتی به دوش شما بگذارد. چند نمونه از ویژگی های لنت اصل را با شما به اشتراک می گذاریم:
بسته بندی لنت ترمز فابریک
بسته بندی هر برند به خوبی نشان دهنده اصالت یک قطعه می باشد. از جمله ویژگی های بسته بندی اسپورتیج 2015 فابریک به شرح زیر می باشد:
•    روی بسته بندی لنت جلو اسپورتیج 2015 بارکد و مجوز شرکت سازنده ذکر شده است.
•    بسته بندی آن به طور کامل پلمپ و بسته است.
•    بارکد و شناسه روی بسته بندی به راحتی کنده نمی شود و بسته بندی به سادگی مخدوش نمی شود.
•    شماره های موجود روی بسته بندی کم رنگ نشده است.

 


کیفیت لنت جلو اسپوریتج 2015

پد یا اسفنج روی لنت ترمز اسپورتیج نرم و صاف و در عین حال مقاوم است. همچنین با دیسک اسپورتیج سازگار است. در نتیجه موجب خرابی دیسک نمی شود.
لنت ترمز فابریک اسپورتیج بدون صدا کار می کند و در هنگام ترمزگیری عملکرد بسیار خوب و سریعی دارد.

 

قیمت خرید قطعات یدکی خودرو اسپورتیج


اگر بخواهیم از قیمت قطعات یدکی خودرو از جمله لنت ترمز بگوییم، نوع لنت اورگانیک گران ترین لنت و در رتبه قیمت سرامیکی و در رده سوم لنت فلزی یا نیمه فلزی قرار دارد. از دیگر عوامل موثر در قیمت این قطعه باید به جنس، مقاومت، کیفیت و برندی که این محصول را از آن می خرید توجه کنید.
لنت جلو اسپورتیج 2015 با پارت نامبر 581012SA51، فیلتر روغن اسپورتیج، رینگ موتور اسپورتیج، براکت سپر کیا اسپورتیج و سایر قطعات این خودرو و دیگر مدل های خودرو را می توانید با بهترین قیمت و اطمینان از اصالت فیزیکی قطعه از فروشگاه قطعات یدکی خودرو جاینت پارتس سفارش دهید.

https://giantparts.co

 

فروشگاه قطعات یدکی خودرو جاینت پارتس
فروشگاه قطعات یدکی خودرو جاینت پارتس
Xخرید ارز دیجیتال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!