فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۲۰ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

خوشحالی امیر آقایی از سیمرغ جشنواره فجر

خوشحالی امیر آقایی از سیمرغ جشنواره فجر

امیر آقایی بازیگر فیلم شنای پروانه با انتشار پستی به تقدیر از دوستانش در دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر پرداخت.

سیمرغ جشنواره فجر در دستان امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بعد از سالها حضور در دنیای هنر و بازی های موفق در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد.

امیر آقایی با نقشی متفاوت در فیلم شنای پروانه به کارگردانی محمد کارت مقابل دوربین رفت و توانست برای اولین بار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود کند.

قدردانی امیر آقایی بعد از سیمرغ جشنواره فجر

امیر آقایی بعد از دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فجر با انتشار پستی برای تقدیر از همراهانش در شنای پروانه نوشت:

مراتب سپاس و قدر دانی ام از آنِ همه ی عزیزانی که با پیامهاشون و تبریکهاشون بنده رو شرمنده ی لطف و مهربانیشون کردند. تشکر می کنم از رسول صدر عاملی عزیز، جناب رنجکشان، از سید مازیار هاشمی که مردانه ایستاد و خم به ابرو نیاورد، سپاس میگم تک تک عوامل یکرنگ و بی نظیر و کار بلدِ فیلمِ شنای پروانه رو که کاری کردند کارستان، سپاس میگم محمد کارت رو برای باور و اطمینانش در سپردن نقش هاشم به بنده، دست مریزاد به حسین و پدرام و محمد که با وسواس فیلمنامه ای بی نقص رو نوشتند، ممنونم از صبر عظیم فراین و گروهِ بی نظیرش در خلق صورتهایی از جنس واقعیت. تبریک میگم به گروهِ بازیگران درجه یک و عالیِ فیلم، من به نمایندگی از طرف گروه بازیگران جایزه رو به امانت آوردم.

و سپاس میگم آقا جواد عزتی رو، به پاسِ مهربانی و همراهیش، جواد جانم، جایزه ی تو در قلب میلیونها مخاطب و هوادرته که همواره تحسینت کردن، ممنونم که برادری کردی در حق هاشم. و پاس آخر از آنِ پروردگارم، که هرگز و هیچگاه لحظه ای ، حتی لحظه ای دستانم را رها نکرد. عکس:بانو سحر محراب.

امیر آقایی

فیلم شنای پروانه با 89.15 درصد امتیاز به عنوان فیلم برگزیده تماشاگران انتخاب شد و سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را از آن خود کرد.

امیر آقایی در فیلم شنای پروانه نقشی متفاوت از یک فرد جنوب شهری را ایفا کرد و در نشست خبری فیلم شنای پروانه در جشنواره فجر درباره بازی در این نقش گفت:روزی که محمد کارت کارگردان فیلم به من زنگ زد و پیشنهاد بازی در این نقش را داد به او گفتم من زیاد به تحقیقات میدانی نیازی ندارم و کافی است که قدری گذشته ام را در جنوب شهر به یاد بیاورم و در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره کرده که من هم مثل محمد کارت از طبقه ای آمده ام که نیمی از بچه محل هایم زیر خاکند و نیمی زیر حکم و این برخلاف تصوری است که من را فردی شق و رق و روشنفکر میداند.

امیر آقایی

شنای پروانه یکی از مورد توجه ترین فیلم های جشنواره امسال بود که توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و زن ، سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، سیمرغ بلورین بهترین صداگذاری و صدابرداری و بهترین تدوین را برای عواملش به ارمغان آورد.

فیلم شنای پروانه

جواد عزتی، امیر آقایی طناز طباطبایی، پانته آ بهرام، علی شادمان، ناهید مسلمی، مهدی حسینی نیا، ایمان صفا، مه لقا باقری، نادر شهسواری، بهروز پناهنده، روح الله مهرابی، نیلوفر شهفری، محمد مطهری پور، مهرداد خانی، لادن ژافه وند، مجتبی یوسفی و آبان عسکری بازیگران فیلم شنای پروانه را تشکیل میدهند.

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋