فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۲۰ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

پای دربی پایتخت به جشنواره فجر باز شد

برنامه ششمین روز سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با اختصاص یک سانس به نمایش دربی پایتخت همراه شد.

پای دربی پایتخت به جشنواره فجر باز شد

نمایش دربی پایتخت در ششمین روز جشنواره فجر

سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به ششمین روز خود رسید و برنامه های امروز 17 بهمن ماه در سینمای رسانه با روالی متفاوت برگزار خواهد شد.

برنامه های سینمای رسانه در جشنواره فجر که هر روز با نمایش سه فیلم و برگزاری نشست های خبری این فیلم ها همراه بود امروز با اکران دو فیلم و نمایش دربی پایتخت همراه خواهد بود.

در ششمین روز جشنواره فجر 38 دو فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و مردن در آب مطهر به کارگردانی نوید محمودی به نمایش در می آید و سانس دوم برنامه های امروز سینمای رسانه به نمایش دربی پایتخت اختصاص دارد.

دربی پایتخت

رقابت دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران امروز پنجشنبه 17 بهمن ماه ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار میشود و این بازی در سینمای رسانه به نمایش گذاشته میشود.

مردن در آب مطهر فیلمی به کارگردانی و تهیه کنندگی جمشید و نوید محمودی است که در بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درمی آید.مردن در آب مطهر داستانی از مشکلات چند جوان افغانستانی را به تصویر میکشد که قصد مهاجرت به اروپا را دارند و در این مسیر با مسائل زیادی روبرو میشوند.

بازیگران فیلم مردن در آب مطهر عبارتند از: علی شادمان، علیرضا آرا، ندا جبرائیلی، پیمان مقدمی، متین حیدرنیا، صدف عسگری، سوگل خلیق , علیرضا مهران، امیررضا رنجبران، خیام وقار، پیمان مقدمی، مهتاب جعفری، فرید اسحاقی، محیا رضایی، فاطمه میرزایی و خیام وقار بازیگران این فیلم برادران محمودی را تشکیل میدهند.

مردن در آب مطهر

فیلم سینمایی کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی یکی دیگر از فیلم هایی است که امروز در جشنواره فجر به نمایش درمی آید.

کشتارگاه درامی اجتماعی است که به مساله قاچاق گوشت می پردازد و ماجرای پسری است که چند ماه است از فرانسه دیپورت شده و با پدرش در یک اتفاق هولناک شریک میشود.

بازیگران فیلم کشتارگاه عبارتند از :باران کوثری، مانی حقیقی، امیرحسین فتحی و حسن پورشیرازی بازیگران نقش های اصلی فیلم کشتارگاه را تشکیل میدهند.

فیلم سینمایی کشتارگاه

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋