فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما
توسط ۲۰ نفر دنبال می شود
 ۱۱ نفر را دنبال می کند

اکران تنها کمدی جشنواره فجر 38 در پنجمین روز

پنجمین روز جشنواره فجر 38 با نمایش سه فیلم مغز استخوان، روز بلوا و خوب بد جلف 2 و حضور بازیگرانی پرطرفدار برگزار میشود.

اکران تنها کمدی جشنواره فجر 38 در پنجمین روز

در پنجمین روز جشنواره فجر 38 چه خبر است

امروز شانزدهم بهمن ماه، پنجمین روز برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که با نمایش سه فیلم و برگزاری نشست های خبری با حضور هنرمندان در سه سانس همراه است.

سه فیلم مغز استخوان، روز بلوا و خوب بد جلف 2 در سانس های مختلف جشنواره به نمایش درمی آیند و جلسه پرسش و پاسخ این فیلم ها با حضور بازیگران و عوامل برگزار خواهد شد.

فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی

فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی و تهیه کنندگی حسین پورمحمدی یکی از فیلم های پرستاره جشنواره امسال است که در اولین سانس در سینمای رسانه به نمایش درمی آید.

به نظر میرسد بازیگران این فیلم شانسی در دریافت سیمرغ بلورین جشنواره امسال خواهند داشت.

در خلاصه داستان فیلم مغز استخوان آمده است: «الان مسأله شما چیه؟! می خواین بگین قانونی نیست؟! یعنی اینجا همه چی همیشه قانونی اتفاق می افته؟! هممون درستیم؟! هیچکی هیچ غلطی نکرده تا حالا؟!»

بازیگران فیلم مغز استخوان عبارتند از: پریناز ایزدیار، بهروز شعیبی،بابک حمیدیان،جواد عزتی و نوید پورفرج بازیگران فیلم مغز استخوان را تشکیل میدهند.

فیلم مغز استخوان

فیلم روز بلوا ساخته بهروز شعیبی

فیلم سینمایی روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان یکی دیگر از فیلم های جشنواره امسال است که در دومین سانس در سینمای رسانه به نمایش گذاشته میشود.

بهروز شعیبی که تجربه کارگردانی فیلم هایی چون سیانور، دارکوب و دهلیز را دارد با روز بلوا شانس خود را در جشنواره فجر امسال امتحان میکند.

در خلاصه داستان فیلم روز بلوا آمده است: عماد استاد دانشگاهی خوشنام و یک چهره تلویزیونی مورد توجه است، او ناگهان توسط پلیس با اتهام هایی جدی مواجه می شود که خود و خانواده اش را در موقعیت پیچیده ای قرار می دهد.

بازیگران فیلم روز بلوا عبارتند از : بابک حمیدیان، لیلا زارع، محمد علیمحمدی، مسعود دلخواه، زکیه بهبهانی،پاشا جمالی، محمد اسکندفر، ساغر قناعت و داریوش ارجمند بازیگران فیلم روز بلوا را تشکیل میدهند.

فیلم روز بلوا

خوب بد جلف 2 ارتش سری ساخته پیمان قاسمخانی

خوب بد جلف 2 :ارتش سری به کارگردانی پیمان قاسمخانی و تهیه کنندگی محسن چگینی روز چهارشنبه 16 بهمن در سومین سانس در سینمای رسانه به نمایش درمی آید.

فصل اول فیلم خوب بد جلف در اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با استقبال مواجه شد و ساخت دومین فصل این فیلم با توجه به استقبال مردم آغاز شد و تنها فیلم کمدی جشنواره فجر امسال است.

بازیگران فیلم خوب بد جلف 2 عبارتند از : سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، گوهرخیراندیش، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، امیرمهدی ژوله، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، الهام شعبانی و فرهاد آئیش در فیلم خوب بد جلف 2 یا ارتش سری ایفای نقش کرده اند.

خوب بد جلف 2

فان💟 سرگرمی، خنده، موفقیت

فال روزانه، فال ازدواج، سبک زندگی، موفقیت و ثروت، خنده بازار 🎊🎉 مجله سرگرمی "فان" با جذاب‌ترین مطالب با آپدیت روزانه برای شما

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋