digilearn4u

ژل یا فیلر دنبی و تزریق ژل به گودی زیر چشم

ژل یا فیلر دنبی چیست

ژل (فیلر)DeneB یا ژل دنبی یک ماده پرکننده و حجم دهنده بدن است که باعث پر شدن هیالورونیک اسید است. اثرات این نوع از درمان دائمی نیست. پرکننده اسید هیالورونیک با تحریک بازسازی کلاژن باعث افزایش جمع شدن و کشش پوست می شود.

این ماده پرکننده اسید هیالورونیک برای پر کردن یا کانتور کردن بدن فرد استفاده می شود و نباید از این ژل برای پر کردن قسمت های صورت استفاده شود.این ژل حجم دهنده از مواد اولیه و با کیفیت بالا برای تضمین ایمنی بدن افراد استفاده می شود.

 

مزایای استفاده از ژل دنبی

  • بازسازی پوست: این ژل سبب تحریک بازسازی پوست می شود و همچنین به عنوان پرکننده برای تحریک تولید کلاژن و بازسازی پوست درمان عمل می کند.
  • پرکننده غیر حیوانی: پرکننده اسید هیالورونیک دنبی از یک منبع غیر حیوانی برای اطمینان از ایمنی مواد پرکننده استفاده می کند.
  • از نظر بالینی اثبات شده: دنبی برای تضمین ایمنی مواد پرکننده  آزمایشات سخت بالینی را بر روی آن انجام داده اند.

 ژل دنبی کلاس H

پرکننده بدن DeneB Classic-H یک پرکننده اسید هیالورونیک است که به حجم دهی باسن ، تقویت سینه و سایر قسمت های بدن بدون انجام عمل جراحی کمک می کند. ژل دن بی مدل H نوعی ژل پر کننده قسمت های بدن است که ماندگاری آن حدودا یکسال دوام دارد. اسید هیالورونیک (هیالورونات سدیم ، ماده فعال) ژل دنبی کلاس H یک گلوکوزامین است که از واحدهای دی ساکارید اسید D- گلوکورونیک و N-استیل-D-گلوکزامین تشکیل شده است. پرکننده بدن ژل دنبی مدل H با یک روش ساده کاشته می شود و باعث کبودی خیلی کم یا اصلا کبود نمی شود. تاثیری که با استفاده از ژل دنبی کلاس H به دست می آید چندین ماه طول می کشد اما این به نوع پوست بیمار و برخی از عوامل خارجی بستگی دارد. ژل دنبی کلاس H یک فرصت استثنایی و طبیعی را برای بدن بدون استفاده از کاشت ، تزریق چربی اتولوگ یا روش های جراحی بوجود می آورد. اسید هیالورونیک جزء طبیعی پوست بدن انسان است که نقش مهمی در سلامتی دارد. این ماده از حیوانات گرفته نشده است بنابراین خطری در واکنش های آلرژیک یا انتقال بیماری وجود ندارد.

محصول دنبی اس، با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و استانداردهای سختگیرانه‌ای تولید می‎‏ شود، به همین دلیل نیز توانسته تاییدیه اکثر سازمان‌های معتبر جهانی را به دست بیاورد. این محصول با استفاده از اسید هیالورونیک غیر حیوانی تولید می‎ شود به همین دلیل هیچگونه حساسیتی در بدن بیماران ایجاد نمی‌کند و دارای نتایج طبیعی نیز می‌باشد. این ماده در واقع یک گلوکوزامین متشکل از واحدهای دی ساکارید اسید، D-گلوکورونیک و N-استیل  است که به صورت طبیعی نیز در بدن تمامی انسان‌ها وجود دارد اما پس از گذشتی مدتی ممکن است میزان آن در بدن کاهش پیدا کند.

برای تزریق این ژل، نیاز به هیچگونه عمل جراحی و یا بیهوشی کامل نیست و کار تزریق را می‌توان بدون نیاز به بی حسی موضعی انجام داد. در این زمان بیمار کمترین درد ممکن را احساس خواهد کرد و بلافاصله پس از تزریق نیز می‌تواند به انجام امور معمولی زندگی خود بپردازد. این نوع از ژل‌های دنبی، دارای ماندگاری بسیار زیادی می‌باشد اما با این حال بیماران باید پس از گذشت زمانی برای حفظ دوام و پایداری این نتایج، بار دیگر برای تزریق اقدام کنند.

دلایل ایجاد گودی زیر چشم و احساس نیاز به تزریق فیلر چشم

زمانی که پوست خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد، چین و چروک هایی روی پوست ایجاد می شوند که بیشترین آن ها در ناحیه اطراف چشم قابل مشاهده می باشند. از مهم ترین و شایع ترین دلایل ایجاد گودی زیر چشم می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • پلک زدن های مداوم و حرکت دادن بیش از اندازه پوست اطراف چشم از اصلی ترین دلایل شل شدن پوست و ایجاد چین و چروک اطراف چشم در سنین جوانی می باشد.
  • قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید نیز موجب می شود تا فرد به صورت ناخودآگاه چشم های خود را جمع نماید. این فرایند در طولانی مدت موجب بروز چین و چروک اطراف چشم می شود. به همین دلیل در صورتی که مدت زمان زیادی را بیرون از خانه و در معرض نور خورشید قرار دارید، بهتر است استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید.
  • استعمال دخانیات و مصرف الکل نیز موجب کاهش گردش خون در اطراف چشم شده و در نهایت میزان پروتئین های مورد نیاز در این ناحیه را کاهش می دهد. این موضوع منجر به بروز خطوط پنجه کلاغی در اطراف چشم و گود افتادن ناحیه زیر چشم می شود.
  • استرس و اضطراب شدید نیز از دیگر دلایل بروز چین و چروک های پوستی در اطراف چشم می باشد.
  • از دیگر دلایل ایجاد گودی زیر چشم می توان به افزایش سن، مشکلات ژنتیکی، مشکلات خواب، آلرژی و … اشاره نمود.

یکی از اصلی‌ترین عواملی که به پیری چشم و صورت می‌انجامد از دست دادن حجم (چربی) صورت و اطراف چشم مخصوصا ناحیه زیر چشم است. برخی افراد برای بهبود وضعیت گود رفتگی زیر چشمشان و سیاهی ناشی از آن تمایل به تزریق ژل به گودی زیر چشم پیدا می‌کنند. ناحیه زیر چشم در طی روند پیری و یا لاغری به سرعت و به طور برجسته تحت تأثیر قرار می‌گیرد. طی این روند ناحیه پایین چشم‌ها به دلیل از دست دادن چربیشان دچار گود شدگی می‌شوند. ایجاد یک ناحیه فرو رفته در زیر چشم‌ها به همراه بروز کیسه یا حلقه‌های تیره رخ می‌دهد که به اصطلاح این تغییر را با نام “تغییر شکل ناحیه اشک” می‌شناسند. از دست دادن چربی اطراف ناحیه چشم (زیر چشم، شقیقه و گونه‌ها) این مشکل را تشدید می‌کند و به افتادگی ابروها و گونه‌ها نیز می‌انجامد.

digilearn4u

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋