دنیای دیجیتال🖥

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۷۵ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

امکان معرفی هدست واقعیت ترکیبی اپل در WWDC23 قوی تر شد

احتمال معرفی هدست واقعیت ترکیبی اپل در WWDC23 قوت گرفت

اپل از چندین متخصص و خبرنگار حوزه واقعیت مجازی و واقعیت افزوده برای حضور در رویداد WWDC 2023 دعوت کرده است.

انتظار می‌رود تا اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان WWDC 2023 که از 5 ژوئن (15 خرداد) آغاز خواهد شد، به‌روزرسانی‌های اصلی بعدی سیستم‌عامل‌های خود که شامل iOS 17، watchOS 10 و macOS 14 می‌شود را معرفی خواهد کرد. اما علاوه بر این موارد، شایعه شده که هدست واقعیت ترکیبی موردانتظار اپل نیز در این کنفرانس حضور خواهد داشت که اکنون گزارش جدیدی این احتمال را تقویت می‌کند.

براساس گزارش جدید 9To5Mac، اپل از چندین متخصص در زمینه فناوری واقعیت مجازی (VR) دعوت کرده تا در کنفرانس WWDC 2023 حضور داشته باشند و همین موضوع می‌تواند احتمال معرفی هدست واقعیت ترکیبی غول کوپرتینویی را بیشتر از قبل تقویت کند.

دعوت اپل از افراد مربوط به هدست واقعیت ترکیبی

احتمال معرفی هدست واقعیت ترکیبی اپل در WWDC23 قوت گرفت

اپل معمولاً علاوه بر افرادی که برای وبلاگ‌های حوزه فناوری و رسانه‌های مطبوعاتی بزرگ کار می‌کنند، از خبرنگارانی که با موضوع اصلی رویداد مرتبط هستند دعوت می‌کند تا در این کنفرانس حضور داشته باشند. در این گزارش گفته شده که اپل امسال بنا به دلایلی تصمیم گرفته تا خبرنگار و متخصصان فناوری‌های واقعیت مجازی را نیز دعوت کند.

از جمله افرادی که به کنفرانس اپل دعوت شده، می‌توان به «ایان همیلتون»، سردبیر UploadVR اشاره کرد که خودش را به‌عنوان «روزنامه‌نگار VR» معرفی کرده است. همچنین «نورمن چان» که بیشتر با ویدیوهای تست دستگاه‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده شناخته می‌شود نیز توسط اپل دعوت شده است.

دعوت این دسته از افراد توسط اپل، به‌شدت نشان می‌دهد که غول فناوری واقعاً اعلامیه‌ای مربوط به واقعیت مجازی را برای کنفرانس WWDC 2023 آماده کرده است. برای مثال، در سال 2014 نیز این شرکت چندین خبرنگار از دنیای مد را برای سخنرانی ماه سپتامبر خود دعوت کرده بود که در آن رویداد، شاهد معرفی اولین نسخه از اپل واچ بودیم.

همچنین در سال 2019، این شرکت چندین ستاره هالیوود و همچنین کارگردان و گزارشگر ویژه را به رویداد خود دعوت کرد تا از سرویس استریم خود، یعنی اپل تی‌وی پلاس رونمایی کند.

دنیای دیجیتال🖥
دنیای دیجیتال🖥 جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋