دنیای دیجیتال🖥

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۷۵ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

تغییر نام تجاری Bitpin Exchange: ارائه ویژگی های جدید برای رضایت کاربران

ری‌برند صرافی بیت‌پین: ارائه قابلیت‌های جدید برای جلب رضایت کاربران

افزایش سرعت محصول، ارائه صفحه ترید جدید و کاهش کارمزد از جمله خدمات جدید بیت‌پین است

صرافی رمزارز بیت‌پین از پلتفرم جدید خود با محصولات و خدمات بیشتر رونمایی کرد. افزایش سرعت محصول، ارائه صفحه ترید جدید و کاهش کارمزد از جمله این خدمات است. این صرافی هدف از ری‌برند را جلب رضایت معامله‌گرهای ارز دیجیتال عنوان کرده است.

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری و تغییرات گسترده در بازار، ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای سرمایه‌گذاری تبدیل شده‌اند و در ایران نیز با محبوبیت خوبی روبه رو شده‌اند.

صرافی رمزارزی بیت‌پین اعلام کرد با هدف ایجاد بستری مناسب و امن برای تمام ایرانیان جهت استفاده از فرصت‌های بسیار در بازار کریپتو، تلاش می‌کند تا با بازآفرینی برند، به کاربران ایرانی بازار رمزارزها، تجربه‌ای نوین و منحصر به فرد ارائه دهد.

ایجاد محیطی امن و مطمئن برای معامله‌گرها

بیت‌پین در طی سال‌ها فعالیت توانسته است به سهم قابل توجهی از بازار رمزارزها در ایران دست یابد. محصول بیت‌پین با ویژگی‌هایی مثل ابزار حرفه‌ای معامله، امکان ساخت کارت هدیه، هیت مپ بازار کریپتوکارنسی و آکادمی آموزشی خود سعی کرده تا نیازهای کاربران را پوشش دهد.

از همین رو برای تجربه‌ای نوین و ارائه خدمات جذاب و به‌روزتر، این پلتفرم اقدام به بازآفرینی برند خود کرده است. در این بازآفرینی، نشان اصلی برند و ظاهر سایت و اپلیکیشن بیت‌پین، تغییرات گسترده‌ای داشته است.

یکی از دلایل اصلی این تغییر، دستیابی به اهداف متصور شده با برند قبلی و تلاش برای گسترش دیدگاه‌ها در جهت گسترش برند است. این تغییرات با هدف افزایش زنجیره ارزش برای کاربران و ایجاد محیطی امن و مطمئن برای معاملات انجام شده است.

بیت‌پین این اقدام را به معنای تکمیل و بهبود خدمات ویژه کاربران دانسته و امیدوار است موجب افزایش اطمینان و رضایت معامله‌گران ارزهای دیجیتال می‌شود.

بازآفرینی تصویر بیت‌پین همراه با ارائه قابلیت‌های جدید و بهبود قابلیت‌های قبلی در پلتفرم معاملاتی این برند بوده است. از جمله این تغییرات می‌توان به بهبود تجربه کاربری، افزایش سرعت محصول، افزایش تعداد کوین‌های قابل معامله، ارائه صفحه ترید جدید و حرفه‌ای، کاهش کارمزد و افزایش سرعت واریز و برداشت اشاره کرد. این تغییرات به منظور بهینه‌سازی تجربه کاربران و ارائه خدمات بی‌نقص به آن‌ها طراحی و اجرا شده‌اند.

بازآفرینی تصویر بیت‌پین فقط به بهبود محصول محدود نمی‌شود، بلکه تغییراتی در لحن و روش‌های اطلاع‌رسانی این صرافی نیز صورت گرفته است.

این تغییرات به منظور ارتباط بیشتر و موثرتر با کاربران و دریافت سریع و مستقیم‌تر اطلاعات مورد نیاز توسط کاربران طراحی و اجرا شده‌اند. در این راستا، بیت‌پین تلاش کرده است تا با استفاده از ابزارها و روش‌های مدرن ارتباطی، اطلاعات مورد نیاز کاربران را به صورت سریع و مستقیم به آنها ارائه دهد.

بیت‌پین معتقد است این تغییرات نه تنها به افزایش رضایت کاربران کمک می‌کند، بلکه باعث می‌شود کاربران به راحتی و بدون دردسر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

قابلیت‌های نسخه جدید صرافی بیت‌پین

ری‌برند صرافی بیت‌پین: ارائه قابلیت‌های جدید برای جلب رضایت کاربران

در نسخه جدید پلتفرم معاملاتی بیت‌پین، چیدمان بخش‌های مختلف با هدف بهبود عملکرد و راحتی هرچه بیشتر تریدرها تغییر کرده است. همچنین دسترسی ساده‌تر و سریع‌تری برای کاربر فراهم شده تا کاربران راحت‌تر به معامله ارزهای دیجیتال بپردازند.

ارائه قابلیت زنگوله برای مانیتور دائمی بازار، ارائه حرفه‌ای‌ترین کارنامه معاملاتی در ایران، بهبود تجربه کاربری، بهبود سرعت پلتفرم، افزایش رمزارزها در بخش خرید آسان و پلتفرم،  صفحه ترید جدید و حرفه‌ای از جمله سرویس‌ها و قابلیت‌های جدید این صرافی ارز دیجیتال است.

قابلیت زنگوله برای مانیتور دائمی بازار، نوعی ابزار اعلان تغییر قیمت ارز دیجیتال است که جهت مطلع شدن از رسیدن ارزش ارزی دیجیتال به قیمتی خاص در بازار استفاده می‌شود.

کاربران برای استفاده از این قابلیت می‌توانند از بخش تنظیمات حساب کاربری خود، روی عبارت زنگوله کلیک کرده و پس از انتخاب بازار و نوع روند قیمتی (افزایش یا کاهش)، قیمت موردنظر خود را مشخص و در بخش نوع ارسال، ایمیل را انتخاب کنند.

کارنامه؛ ابزاری جدید و منحصر‌به‌فرد در صرافی ارز دیجیتال بیت پین است که امکان مشاهده و بررسی درصد سود و زیان دارایی رمزارزی کاربر را در بازه‌ای مشخص فراهم می‌کند. 

کارنامه بیت پین از همان مفهوم PNL گرفته شده و در واقع، معیاری اساسی برای تریدرها و سرمایه‌گذاران است تا بتوانند عملکرد مالی خود را پیگیری کرده و در معاملات بعدی تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند.

برای استفاده از قابلیت کارنامه در صرافی ارز دیجیتال بیت پین، کافی است تا پس از وارد شدن به حساب کاربری خود، به قسمت کیف پول وارد شده و روی عبارت کارنامه کلیک کرد.  

کاربر در بخش داشبورد دارایی، موجودی فعلی، سود و زیان در ۳۰ روز گذشته و سود و زیان امروز دارایی خود را مشاهده می‌کند. در بخش کارنامه رمز‌ارز هم می‌توان با انتخاب رمزارز موردنظر خود و بازه زمانی‌های مختلف، میزان حجم خرید و فروش و همچنین متوسط قیمت خرید و فروش را مشاهده کرد که پس از انتخاب رمزارز و انتخاب تاریخ، می‌توان روی ایجاد گزارش کلیک کرد. 

کاربران با بررسی کارنامه خود در بیت پین، در طول زمان، می‌توانند الگوهای معاملات مناسب را شناسایی کرده و استراتژی‌های مالی آینده خود را برای سود حداکثری با زیان حداقلی، بر اساس آن تنظیم کنند.

در قسمت پایین همین صفحه هم سه نمودار مشاهده می‌شود که روند کل دارایی، سود و ضرر روزانه و روند سود و ضرر کاربر را براساس تاریخ و رمزارزی که مشخص کرد‌ه‌ است، نمایش می‌دهند.

چشم‌انداز بیت‌پین

بازآفرینی تصویر بیت‌پین نشان از این دارد که این برند همواره در تلاش است تا با توجه به نیازها و تغییرات بازار، خود را بروزرسانی کند و خدمات مطلوب‌تری را برای کاربران خود ارائه دهد. بیت‌پین با توجه به تغییرات اعمال شده در پلتفرمش، آینده برند خود را پر از امید می‌داند.

از همین رو بیت‌پین با تکیه بر قابلیت‌های جدید و بهبودهای ایجاد شده، در راستای ایجاد بستری مناسب و امن برای تمام ایرانیان جهت استفاده از فرصت‌های بازار کریپتو پیش می‌رود. ارائه خدمات و محصولات جدید با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و با توجه به نیازهای کاربران نیز به تحقق این هدف کمک خواهد کرد.

دنیای دیجیتال🖥
دنیای دیجیتال🖥 جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋