دنیای دیجیتال🖥

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۷۵ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

ب ام و سری 7 با تکنولوژی رولزرویس و ظاهری عجیب به بازار می آید

ب ام و سری 7 با تکنولوژی رولزرویس و ظاهری عجیب به بازار می‌آید

نسل فعلی ب ام و سری 7 رو به پیری می‌رود. اگرچه ب ام و در سال 2019 یک فیس لیفت جدید برای آن در نظر گرفت و بسیار هم بحث برانگیز بود، اما نمی‌توان انکار کرد که این خودرو از سال 2015 وارد بازار شده است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که در انتظار معرفی نسل جدید سری 7 نشسته‌اید، چندان غصه نخورید!

نسل جدید سری 7 در حال آماده سازی برای رونمایی است و ب ام و از یک سال قبل، تست‌های فنی پرتوتایپ‌های آن را آغاز کرده بود. پس از انتشار عکس‌های جاسوسی، تعدادی رندر خیالی هم از شکل و شمایل احتمالی این خودرو، منتشر شد. اما به تازگی اطلاعات جدیدی از پرچمدار بیمرها به دست آمده است.

ب ام و سری 7 با تکنولوژی رولزرویس و ظاهری عجیب به بازار می‌آید

بنا بر این اطلاعات اولیه، سری 7 جدید با کد G70 به طور استاندارد با سیستم تعلیق بادی، دستگیره‌های مخفی درها و سیستم صوتی Bowers & Wilkins به بازار می‌آید. البته لیست آپشن‌های خودرو هم تا حدودی فاش شده است. به عنوان مثال، درها به صورت تمام اتوماتیک هستند. یعنی چیزی شبیه به آنچه که در رولزرویس فانتوم وجود دارد!

امضای جدید ب ام و در طراحی چراغ‌ها و جلو پنجره هم برای اولین بار در سری 7 جدید نمود پیدا می‌کند. جلو پنجره این خودرو طبق شنیده‌ها، به صورت تمام آلومینیومی خواهد بود که این آپشن اکنون به صورت سفارشی در X6 و سری 5 هم وجود دارد.

ب ام و سری 7 با تکنولوژی رولزرویس و ظاهری عجیب به بازار می‌آید

اطلاعات فاش شده درباره سری 7 جدید، نشان می‌دهند که ب ام و برای کابین این سدان لوکس هم برنامه‌های جدیدی در سر دارد. مبلمان و تجهیزات این کابین، به خصوص در صندلی‌های ردیف عقب، در بالاترین سطح کیفیت و تجمل، دیزاین شده‌اند. همچنین برای سرنشینان عقب از نمایشگرهای سایز بزرگ جدید استفاده خواهد شد که آخرین سیستم‌های سرگرمی و اطلاع رسانی را درون خود، جای می‌دهند.

قطعا سیستم صوتی B & W، سقف اسکای لانژ و پکیج رادارهای کمک یار راننده که Motorway  Assistant خوانده می‌شود، از قابل توجه‌ترین ویژگی‌های سری 7 جدید خواهند بود که همه آنها را پیش‌تر در کانسپت iX EV هم دیده بودیم.

تولید سری 7 جدید یا همان G70 از ماه جولای 2022 آغاز می‌گردد. با توجه به این برنامه زمانی، انتظار می‌رود که خودروساز آلمانی در اواخر سال 2021 یا اوایل سال آینده از این خودرو رونمایی کند. البته همچون همیشه، اطلاعات فاش شده را باید در حد حدس و گمانی زنی بدانیم و تا تایید رسمی مشخصات نهایی از سوی ب ام و، باید منتظر ماند.

دنیای دیجیتال🖥
دنیای دیجیتال🖥 جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋