دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۵۵ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

پنج اپلیکیشن مکمل اینستاگرام که باید آن ها را بشناسید [تماشا کنید]

پنج اپلیکیشن مکمل اینستاگرام که باید آن‌ها را بشناسید [تماشا کنید]

اینستاگرام برای پاسخ به نیازهای معمولی شاید امکانات کافی داشته باشد، اما اگر تولیدکننده محتوا هستید یا پیج مهمی را اداره می‌کنید، برای پیشرفت کارتان نمی‌توانید فقط روی امکانات این اپ متکی باشید.

در کنار اینستاگرام، حتما باید از یک سری ابزار جانبی و اپلیکیشن مکمل استفاده کنید که هم کیفیت کار بالا برود و هم به لایک‌های بیشتر و فالوورهای بالاتر برسید. در ویدیویی که برایتان آماده کرده‌ایم، پنج مورد از این ابزار ضروری را به شما معرفی کرده‌ایم که می‌توانند در نقش مکمل اینستاگرام ظاهر شوند.

تولید ویدیوهای خوب و با کیفیت، قطعا یک ویرایشگر ویدیوی خوب را می‌طلبد. برای همین در ویدیو اپلیکیشن InShot را به شما معرفی کرده‌ایم که جزو ابزار حرفه‌ای این کار در آی او اس و اندروید به شمار می‌آید.

تماشا از آپارات دیجیتال

اپلیکیشن بعدی Tagify نام دارد که یک ابزار تخصصی برای تولید و پایش بهترین هشتگ‌هاست. به لطف این اپلیکیشن مکمل اینستاگرام می‌توانید به بهتر دیده شدن پست‌هایتان کمک کنید. اما اپلیکیشن بعدی Foco Design است که کلکسیونی از زیباترین قالب‌های آماده ثابت و متحرک برای پست و استوری اینستاگرام را در اختیارتان قرار می‌دهد.

لوگوی زیبا و هایلایت‌های به درستی تقسیم‌بندی شده، نقش بسیار مهمی در جذب فالوور و ماندن آن‌ها در پیج شما دارند. بنابراین شاید بد نباشد که از اپلیکیشن HighlightCover & Logo Maker که در ویدیو معرفی شده برای طراحی لوگو و هایلایت استوری کمک بگیرید.

تماشا از یوتیوب دیجیتال

و در نهایت، اگر زمانبندی پست‌های اینستاگرام یکی از چالش‌های کاری پیش روی شماست، اپلیکیشن Buffer که در ویدیو معرفی شده می‌تواند یکی از مهم‌ترین ابزار شما برای مدیریت بهتر اینستاگرام باشد. ضمنا بافر به غیر از اینستاگرام از سایر شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر و فیسبوک و لینکدین هم پشتیبانی می‌کند.

برای آشنایی با این پنج اپلیکیشن مکمل اینستاگرام تماشای ویدیوی ما را از دست ندهید. مثل همیشه منتظر نظر، انتقادات و پیشنهادات شما کاربران همیشه همراه هستیم.

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋