دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴
توسط ۳۱ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

چرا طراحی خودروهای جدید روز به روز عجیب تر می شود؟

چرا طراحی خودروهای جدید روز‌به‌روز عجیب‌تر می شود؟

صنعت خودروسازی در آستانه یک انقلاب تمام عیار قرار گرفته و احتمالا به زودی به کلی متحول خواهد شد، فراگیر شدن خودروهای برقی و خودران قرار است به اشتراکی شدن حق استفاده از خودرو منجر می شود و احتمالا آمار فروش خودروها را در اغلب کشورهای پیشرفته به شکل عجیبی کاهش خواهد داد. از سوی دیگر این تحول فنی و اقتصادی احتمالا به ظهور رقبای جدید در سطح بازار جهانی منجر خواهد شد که از جمله نشانه های آن را می توان به زمزمه های ساخت خودرو توسط اپل، سونی، فاکسفان و ...مشاهده کرد.

در این شرایط خودروسازان سنتی که باید از بنیه مالی قدرتمند برای گذر از دوران سخت پیش رو برخوردار باشند با معضل افت فروش ناشی از شیوع ویروس کرونا نیز مواجه شده اند و اغلب بیش از 20 درصد کاهش فروش را در سال 2020 نسبت به سال قبل تجربه می کنند.

مجموع این عوامل باعث شده خودروسازان بزرگ به شکل همزمان با چند معضل متفاوت روبرو شوند. شرایطی که شاید در چند دهه اخیر و پس از جنگ جهانی دوم مشابهی نداشته است. در این اوضاع و احوال، طراحان خودرو نیز مصمم هستند تا با هر محصول تازه، توجه خیل بیشتری از مشتریان را به سمت خود جلب نمایند تا با تامین منابع مالی مورد نیاز شرکت، ار افت ارزش سهام جلوگیری کرده و زمینه را برای ادامه فعالیت کمپانی های بزرگ خودرو سازی در چالش های بعد از سال 2020 فراهم نمایند.

ماحصل این اوضاع و احوال خلق خودروهای تازه با ظاهری عجیب و غریب است که در قالب این ویدیو به بررسی آن ها پرداخته ایم.

نظر شما در مورد طراحی خودروهای تازه چیست؟

دنیای دیجیتال🖥

جدیدترین اپلیکیشن ها، معرفی بازی، خبرهای تکنولوژی، معرفی گجت ها، کنسول و بازی ها، موبایل و تبلت، مقالات علمی و فناوری، کسب و کارهای نو، بررسی سخت افزار، همه چیز از دنیای دیجیتال🔴

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋