چیکاو دنیای تکنولوژی

جهان تکنولوژی و اطلاعات
توسط ۳ نفر دنبال می شود

بازی Iron man VR در تاریخ ۲۸ فوریه منتشر می شود

چیکاو – چند روز پیش در مورد رویداد New york comic VR بود که کمپانی سونی در بخش سرگرمی تاریخ رونمایی از بازی جذاب Iron man VR برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن اعلام کرد.

 

محبوبیت زیادی که ابر قهرمان مارول در بین مردم دارند و به علاوه طرفداران زیادی که به خود جذب کرده اند شده است که کمپانی ژاپنی سونی نیز از این محبوبیت استفاده کرده و از نام قهرمان نمادین ویدیوی خود بهره ببرند.کمپانی سونی برای پلی استیشن ۴ خود مربوط به کنسول نسل هشتم می باشد از اینرو نمادین ویدیویی برای تولید بازی و خلق آثار جدید خود استفاده می کند. به عنوان مثال در  اوایل شهریور ماه سال گذشته بود که بازی جذاب و پرطرفدار Marvel ‘s Spider-Man با ارائه سیم پلی فوق العاده که داشت روانه بازار شد و مورد استقبال کاربران قرار گرفت. استقبال کاربران از این بازی جدید فوق العاده و عالی که این بازی در لیست بهترین عناوین و اثرهای سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت.

 

به دنبالاین استقبال بود که کمپانی سونی با توجه به موفقیتی که کسب کرده بود در State of Play از بازی جدید خود رونمایی کرد. وظیفه ساخت بازی جدید  به عهده استودیویی Camouflaj می باشد. بازی مرد آهنی (Iron Man) و Ghost که شخصیت منفی داستان است را برای کاربران به تصویر می کشد. کنسول پلی استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی Play Station 2019 از این بازی پشتیبانی می کنند.

قرار بود این بازی در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی ( پاییز ۹۸) عرضه شود اما با توجه به مشکلاتی که در پروسه این بازی ایجاد شد تکمیل بازی و در نتیجه تاریخ رونمایی و عرضه نیز به تعویق افتاد. شرکت سونی در رویداد New york comic con تاریخ عرضه بازی Iron man VR در روز نهم اسفند که معادل ۲۸ سال ۲۰۲۰ میلادی می باشد، اعلام کرد. عرضه این بازی به صورت کاملا انحصاری روی پلتفرم پلی استیشن وی آر (PS DR) می باشد.

علاوه بر تعیین تاریخ رونمایی بازی توسط شرکت سنگر های تعاملی سونی،این کمپانی یک تریلر جدید بود در این رویداد به نمایش گذاشت که هنوز در اختیار سایر بازیکنان و کاربران قرار نگرفته است.

چیکاو دنیای تکنولوژی

جهان تکنولوژی و اطلاعات

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋