امیر ساعی مبین

امیر ساعی مبین

مهندس برق، برنامه نویس JS ، علاقمند به گجت ها و تکنولوژی های روز دنیا
توسط ۶ نفر دنبال می شود
 ۶ نفر را دنبال می کند

یک استارت آپ هندی 90 درصد از تیم پشتیبانی خود را با چت ربات های هوش مصنوعی جایگزین کرد

یک استارتاپ هندی 90 درصد از تیم پشتیبانی خود را با چت‌بات هوش مصنوعی جایگزین کرد

مدیرعامل یک استارتاپ هندی می‌گوید با استفاده از هوش مصنوعی، موفق شده است 90 درصد از اعضای تیم پشتیبانی خود را تعدیل کند.

یک استارتاپ هندی ادعا می‌کند که 90 درصد از اعضای تیم پشتیبانی خود را با یک چت‌بات هوش مصنوعی به نام Lina جایگزین کرده است. او می‌گوید اگرچه اتخاذ این تصمیم کار سختی بوده است، اما انجام آن را ضروری می‌داند و این اتفاق برای آن‌ها مفید بوده است.

در شرایطی که بسیاری از شاغلان نگران ازدست‌دادن کار خود هستند، مدیرعامل یک استارتاپ هندی به نام Dukaan مدعی شده که 90 درصد از کارمندان بخش پشتیبانی خود را تعدیل کرده است. او می‌گوید با انجام این کار زمان اولین پاسخ‌گویی را از 1 دقیقه و 44 ثانیه به تقریباً صفر رسانده است.

همچنین حالا مشکلات مشتریان این استارتاپ در زمان بسیار کمتری حل می‌شود. درحالی‌که قبلاً به‌طور میانگین 2 ساعت 13 دقیقه طول می‌کشید تا هر مشکل برطرف شود، حالا این زمان به 3 دقیقه و 12 ثانیه تقلیل یافته است. هزینه‌های اداره بخش پشتیبانی مشتریان هم حدود 85 درصد کمتر شده.

یک استارتاپ هندی 90 درصد از تیم پشتیبانی خود را با چت‌بات هوش مصنوعی جایگزین کرد

هوش مصنوعی به کاهش هزینه‌ها کمک کرده است

«سومیت شاه»، مدیرعامل Dukaan، می‌گوید با توجه به شرایط اقتصادی موجود، استارتاپ‌ها برای سودآوری اولویت بالاتری قائل‌ هستند. درنتیجه با این تغییر می‌توان عملکرد بهتری داشت و حداقل هزینه‌ها را پرداخت کرد.

استارتاپ Dukaan درزمینه ارائه خدمات اجاره‌ای برای فروشگاه‌های الکترونیکی فعالیت می‌کند. این خدمات شامل مدیریت سفارشات، پشتیبانی چت با مشتریان، مدیریت هزینه‌های تحویل مرسولات، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و غیره است. این استارتاپ همچنین تحلیل‌هایی را درباره فروش، ترافیک و محصولات شرکت‌ها به آن‌ها ارائه می‌کند.

متخصص ارشد داده‌های Dukaan ظاهراً در عرض دو روز چت‌بات Lina را توسعه داده است. سومیت شاه می‌گوید این چت‌بات می‌تواند به‌سرعت و با دقت به سؤالات عمومی پاسخ دهد، اما در پاسخ به سؤالات تخصصی مشکل دارد.

خبر این تغییر در استارتاپ Dukaan بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته است. خیلی از کاربران منتقد این تصمیم بوده‌اند و یکی از آن‌ها می‌گوید حتی اگر این اتفاق افتاده و نتیجه مثبتی داشته است، انتشار یک رشته توییت در این زمینه و افتخارکردن به تعدیل نیرو نباید پذیرفتنی باشد.

امیر ساعی مبین
امیر ساعی مبین مهندس برق، برنامه نویس JS ، علاقمند به گجت ها و تکنولوژی های روز دنیا

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋