web farsi

اطلاعات خوب در مورد همه چیز
توسط ۱ نفر دنبال می شود

دوربین های مداربسته ahd + تاریخچه ؟

تاریخچه دوربین مداربسته AHD?

دوربین مدار بسته آنالوگ از مدت ها قبل وجود داشته است و بسیاری از شرکت ها و مشاغل با این فناوری امنیت خود را حفظ کرده اند. راه حل های جدید و پیشرفته نظارتی سعی در جایگزینی دوربین مداربسته در طول سال ها داشت اما ثبات و ارزان بودن آن دوربین مدار بسته را غیرقابل تعویض می کرد. حداقل تا سال NEXTCHIP ، یک شرکت کره ای سیستم های دوربین Analogue HD را در سال 2015 توسعه داد. AHD یک فناوری ضبط جدید است که برای ضبط تصاویر نظارت با کیفیت بالا طراحی شده است. کیفیت تصویر ، تفکیک رنگ و سیگنال های ضبط در مقایسه با آنالوگ به طور قابل توجهی بهتر است. یکی از مهمترین مزایای دوربین مداربسته AHD استفاده از همان تنظیم سیستم های دوربین آنالوگ است.

 

سیستم های دوربین مداربسته AHD با زیرساخت دوربین آنالوگ سازگار هستند و به محض نصب آنها ، ویژگی ضبط دوربین بلافاصله فعال می شود.

بزرگترین مسئله سایر تجهیزات نظارتی این است که تقریباً هیچ یک از آنها از کابل کواکس استفاده نمی کنند بنابراین دامنه آن بسیار محدود است. اما دوربین مداربسته AHD از همان کابل های کواکس همانند دوربین های مداربسته آنالوگ سنتی استفاده می کند ، بنابراین فاصله بسیار طولانی بین دوربین و DVR را امکان پذیر می کند. ویژگی کیفیت بالا همچنین امکان ضبط وضوح 720p و 1080p را فراهم می کند ، کیت های دوربین AHD 720p تقریباً معادل یک دوربین آنالوگ 1000TVL هستند.

Analogue HD با برد طولانی و ویژگی های ضبط با کیفیت بالا ، تصاویر امنیتی بهبود یافته ای را برای شرکت ها فراهم می کند. دسترسی فای به سیستم دوربین این امکان را برای شما فراهم می کند تا در صورت لزوم ضبط را از طریق رایانه یا تلفن هوشمند مشاهده کنید.

صنعت نظارت تصویری طیف وسیعی از راه حل های ایمنی را به محققان و پاسخ دهندگان اول ارائه می دهد و رشد چشمگیری دارد. تولیدکنندگان محصولات جدید و تجهیزات نظارتی را با ویژگی های بهبود یافته به طور مداوم تولید می کنند. با وجود گزینه های بسیار زیاد ، مهندسین امنیتی در تصمیم گیری در مورد اینکه کدام فناوری مطمئن ترین گزینه در طولانی مدت است مشکل دارند. در پایان ، روند انتخاب به شدت به ثبات و ارزش پول بستگی دارد.

web farsi

اطلاعات خوب در مورد همه چیز

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋