دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۳ نفر دنبال می شود
 ۶ نفر را دنبال می کند

کودکان، پای ثابت بازی های لیگ برتر

کودکان، پای ثابت بازی‌های لیگ برتر

هشدار می‌دهند اما توجه نمی‌شود؛ کودکان، پای ثابت بازی‌های لیگ برتر!؛ با وجود هشدارهای سازمان لیگ اما حضور کودکان در ورزشگاه‌های مختلف اپیدمی شده است.

به گزارش ورزش، در روزهایی که مسابقات لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، در برخی ورزشگاه ها شاهد حضور افرادی غیرمرتبط در ورزشگاه هستیم که به تیم میزبان هم ارتباط دارند.


نکته مهم این است که علاوه بر افراد غیروابسته به تیم های فوتبال، کودکان هم در هر بازی همراه پدرانشان به استادیوم می‌روند و تماشاگر مسابقه می‌شوند.
این در شرایطی است که سازمان لیگ فوتبال بارها اعلام کرده به غیر از تعداد میهمان مشخص شده فرد دیگری به ورزشگاه نیاید و حتی بارها روی عدم حضور کودکان تاکید شده است.


در جلسات هماهنگی هر مسابقه ناظران معرفی شده از سوی سازمان لیگ به ارکان دو تیم و یگان ویژه و حراست اداره ورزش و جوانان تاکید می‌کنند که کودکان به ورزشگاه نروند اما در جریان بازی شاهد اتفاقات دیگری هستیم.
امروز بیژن طاهری سرپرست استقلال به حضور تعداد زیادی از کودکان در ورزشگاه اراک اشاره کرد و این در حالی است که در سایر ورزشگاه ها نیز چنین اتفاقی را شاهد هستیم و کسی به آن توجه نمی‌کند.


در چنین شرایطی با وجود بدون تماشاگر بودن مسابقات اما اکثر بازی ها با حضور تماشاگر برگزار می‌شود و ناظران مسابقه نیز نمی‌توانند جلوی این موضوع را در طول 90 دقیقه بگیرند.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋