دنیای ورزش⚽️ فوتبال

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۲۲ نفر دنبال می شود
 ۶ نفر را دنبال می کند

صدری: یک درصد هم به این خبر شک نکنید

صدری: یک درصد هم به این خبر شک نکنید

پنجره پرسپولیس باز می‌شود؛ صدری: یک درصد هم به این خبر شک نکنید؛ مدیر پرسولیس درباره پرداخت طلب گابریل کالدرون و شایعه‌سازی پس از انتشار این خبر در صفحه اینستاگرامش پاسخ مجددی منتشر کرد.

به گزارش ورزش، پرسپولیس هفته‌هاست با بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی نتوانسته از دو بازیکن تاجیکش استفاده کند و این اتفاق باعث انتقادات زیادی به صدری شد. بیش از یک ماه از خبر تامین منبع پرداخت طلب کالدرون می‌گذرد و به دلیل مسائل تحریم پرداخت پول این سرمربی آرژانتینی به مشکل خورده بود. حال صدری با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش در این خصوص توضیح داد.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیس در کپشن نوشت: "سلام به هواداران عزیز و فهیم پرسپولیس؛ بعد از مدت‌ها تلاش، استرس و فعالیت شبانه‌روزی، نهایتا کل طلب کالدرون پرداخت شد و منتظر تایید وکیل این مربی هستیم و متعاقبا به فیفا رسما اعلام می‌کنیم تا پنجره باز شود. به امید خدا به زودی شاهد باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس خواهیم بود.

او درباره انتشار خبر در برنامه فوتبال برتر هم گفت : اینکه این اتفاق دیشب رخ داد کاملا تصادفی بود و دلیل دیگری نداشت. بنده به عنوان خادم هواداران پرسپولیس، نگرانی چهل میلیون هوادار را درک می‌کنم ولی به شما قول می‌دهم اگر یک درصد خبر صحت نداشت به هیچ عنوان در رسانه ملی مطرح نمی‌شد.

در آخر اینکه هواداران فهیم و باهوش پرسپولیس باید راه خود را از برخی هوادارنماها که قصد دارند باشگاه و تیم را به حاشیه بکشانند جدا کنند. به امید روزهای بهتر.

با افتخار، عضوی از خانواده چند میلیونی پرسپولیس؛ سیدمجید صدری"

دنیای ورزش⚽️ فوتبال
دنیای ورزش⚽️ فوتبال آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋