دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۳ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

صعود شگفت انگیز فاینورد با جهانبخش

ستاره ایرانی فاینورد در شب برتری تیمش برابر اسلاویا پراگ حضور تعویضی در زمین داشت.

به گزارش ورزش، در چارچوب دیدارهای هفته پنجم گروه E لیگ کنفرانس اروپا، تیم فوتبال فاینورد که برای چهارمین بازی پیاپی علیرضا جهانبخش را در ترکیب نمی‌دید و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۱:۱۵ امشب(به وقت ایران) در استادیوم اِدِن به مصاف تیم اسلاویا پراگ چک رفت.

تیم فاینورد هلند که طی چهار مسابقه اخیرش در لیگ کنفرانس اروپا سه پیروزی و یک مساوی داشت، امشب به دنبال کسب یک امتیاز و قطعی کردن صعودش از مرحله گروهی بود، اما تا ثانیه‌های پایانی در آستانه شکست قرار داشت که از یک باخت خارج از خانه فرار کرد.

صعود شگفت‌انگیز فاینورد با جهانبخش

یاران جهانبخش که در صورت شکست در بازی امشب، تیم اسلاویا پراگ چک را در فاصله یک امتیازی خود می‌دیدند و صعودشان به هفته ششم لیگ کنفرانس اروپا کشیده می‌شد، توانستند با کسب تساوی برابر حریف خود به مرحله حذفی راه پیدا کنند.

فاینورد هلند که از دقیقه ۳۶ یک اخراجی داده و ۱۰ نفره شده بود، در دقیقه ۳+۹۰ توانست شکست ۲ بر یک مقابل اسلاویا پراگ چک را با تساوی عوض کند و با ضربه سر تماشایی دسرس دومین گل را به ثمر رساند.

صعود شگفت‌انگیز فاینورد با جهانبخش

یاران جهانبخش با تساوی ۲ بر ۲ در بازی امشب مقابل اسلاویا پراگ چک ۱۱ امتیازی شد تا با ۴ امتیاز بیشتر نسبت به حریف خود در صدر جدول گروه E لیگ کنفرانس اروپا بماند و صعودش به مرحله یک‌هشتم نهایی را  قطعی کند.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی فاینورد که در دو مسابقه گذشته تیمش حضور تعویضی در زمین داشت و پیش از آن هم مقابل یونیون برلین نتوانسته بود به میدان برود، امشب برابر اسلاویا پراگ از دقیقه ۷۸ وارد زمین شد.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋