دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

اعلام ترکیب الاهلی مقابل استقلال

اعلام ترکیب الاهلی مقابل استقلال

نفرات آغاز کننده بازی برای الاهلی عربستان در دیدار با استقلال معرفی شدند.

به گزارش ورزش، تیم فوتبال الاهلی عربستان که سال گذشته دو مسابقه در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال ایران انجام داد و یک برد و یک شکست داشت، در فصل ۲۰۲۱ نیز دوباره باید با آبی‌پوشان دیدار کند.

الاهلی که امسال شرایط خوبی در لیگ حرفه‌ای عربستان نداشته و در هشت هفته اخیر ۲ مساوی و ۶ شکست متوالی در کارنامه‌اش ثبت شده و در رده هفتم جدول ایستاده، به دنبال پایان ناکامی‌هایش برابر استقلال ایران است.

محمد العویس، معتز هوساوی، محمد آل فتیل، عبدالباس هندی، عبدالله حسون، نوح الموسی، ادریس فتوحی، سلمان المؤشر، الساندرو میتریتا، عبدالرحمن غریب و عمر السومه ۱۱ بازیکنی هستند که ترکیب تیم فوتبال الاهلی عربستان برابر استقلال ایران را تشکیل می‌دهند.

نفرات اصلی الاهلی در دیدار با استقلال نسبت به آخرین مسابقه‌ای که در لیگ حرفه‌ای عربستان انجام دادند، تغییرات زیادی به ویژه در خط میانی و حمله داشته و دو مدافع کناری این تیم هم تغییر کرده‌اند.

گفتنی است، مسابقه تیم‌های استقلال ایران و الاهلی عربستان در چارچوب رقابت‌های گروه C لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۰۰:۴۵ بامداد روز جمعه در ورزشگاه ملک عبدالله جده برگزار می‌شود.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋