دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

غیبت ستاره روزهای سیاه الاهلی مقابل استقلال

فیصل بن عبدالعزیز خبرنگار نزدیک به باشگاه الاهلی عربستان، ترکیب این تیم را در صفحه توئیتر خود اعلام کرد.

غیبت ستاره روزهای سیاه الاهلی مقابل استقلال

به گزارش ورزش، استقلال و الاهلی امشب در نخستین دیدا خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند. فیصل بن عبدالعزیز یکی از خبرنگاران نزدیک به باشگاه الاهلی، ترکیب این تیم برای دیدار امشب را منتشر کرده است.


در حالیکه به نظر می رسید سلمان المؤشر در ترکیب اصلی الاهلی قرار بگیرد اما این اتفاق رخ نداده است و سلطان مندش به جای این بازیکن در کنار الکساندرو میتریتا و عمر السومة مثلث خط حمله نماینده عربستان را تشکیل می دهند.


سلطان مندش هر چند در 17 دیدار برای تیمش به میدان رفته است اما مجموع دقایق حضور او در میادین به 7 بازی کامل هم نمی رسد او اغلب به عنوان یک بازیکن ذخیره برای تیمش به میدان رفته بود که در این دقایق، 2 بار موفق به گلزنی شده بود و یک پاس گل نیز داده است.

غیبت ستاره روزهای سیاه الاهلی مقابل استقلال


دیگر تغییر بزرگ در ترکیب الاهلی، غیبت عجیب عبدالرحمن غریب در ترکیب اصلی این تیم است. الاهلی در 8 بازی آخر خود در لیگ عربستان، متحمل 6 شکست شد و در دو بازی نیز به تساوی رسید. آنها در این بازی ها 8 بار موفق به گلزنی شدند که عبدالرحمن غریب 3 بار موفق به گلزنی شد و 2 پاس گل نیز داد. او در بازی آخر الاهلی پیش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الرائد که با شکست 3 بر 2 الاهلی همراه بود، حضور نداشت وگرنه احتمال داشت باز هم روی گل های تیمش نقش مستقیم را ایفا کند.


غیبت این بازیکن که در روزهای سیاه تاریخ باشگاه الاهلی بهترین بازیکن تیمش بود، می تواند خبر خوبی برای فرهاد مجیدی و استقلالی ها باشد البته منوط بر اینکه خبر اعلام شده توسط این خبرنگار عربستانی صحیح از آب دربیاید. لازم به ذکر است که او یکی از بازیکنان ثابت خط میانی تیم ملی عربستان نیز هست و در دیدار دوستانه عربستان مقابل کویت که 20 روز پیش برگزار شد، 90 دقیقه برای این تیم به میدان رفت.

ترکیب احتمالی الاهلی در برابر استقلال بنا بر گفته منابع نزدیک به باشگاه عربستانی:


محمد العویس، عبدالله حسون، محمد آل فتیل، معتز الهوساوی، هانی الصبیانی، الویس ساریچ، ادریس فتوحی، حسین المقهوی، سلطان مندش، الکساندرو میتریتا، عمر السومة

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋