دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

تماشای فوتبال از هال خانه (عکس)

با وجود ممنوعیت حضور تماشاگر در استادیوم ها به بهانه کرونا برخی از تماشاگران در موقعیت های مختلف بازی های لیگ برتر و لیگ یک را به تماشا می نشینند.

به گزارش ورزش، جالب ترین تصویر از بازی شهرداری آستارا – شاهین شهرداری بوشهر ثبت شده است. مسابقه ای که در استادیوم وحدت آستارا برگزار شد و نتیجه 3-1 به سود شاهین شهرداری بوشهر را به همراه داشت. موقعیت مکانی استادیوم این شهر به گونه ای است که برخی از خانه های اطراف مشرف به استادیوم هستند و یکی از تماشاگران از هال خانه اش به تماشای بازی نشست و جالب اینکه با به صدا در آوردن بوق ووووزلا شهرداری آستارا را تشویق می کرد. 

پیش تر در استادیوم شهید وطنی – استادیوم تختی آبادان و استادیوم شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان نمونه ای از تماشای بازی توسط تماشاگران را دیده بودیم که این امکان با حضور در بام های خانه اطراف و هم چنین تپه مشرف به استادیوم مهیا می شد اما ساختمان های مشرف به استادیوم وحدت شهر آستارا به گونه ای است که کافی است تماشاگر پنجره خانه اش را باز کند و بازی را به تماشا بنشیند. 

در صورت موافقت وزارت بهداشت قرار است در سال 1400 شاهد حضور حداقلی تماشاگران در بازی های لیگ برتر با رعایت پروتکل های بهداشتی باشیم. البته این اتفاق بعید است در بازی های باقی مانده فصل جاری رخ دهد اما امکانش در فصل آینده وجود خواهد داشت. نکته جالب توجه اینکه به تازگی وزارت بهداشت جهانی اعلام کرده ویروس کرونا از سطوح منتقل نمی شود.

تماشای فوتبال از هال خانه (عکس)

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋