دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

نگرانی پرسپولیس از سفر به آبادان در شرایط قرمز

پرسپولیس در شرایطی برای دیدار هفته هفدهم خود باید راهی آبادان شود که نگرانی بزرگ کادرفنی و بازیکنان در خصوص وضعیت این استان از نظر شیوع کرونا است.

نگرانی پرسپولیس از سفر به آبادان در شرایط قرمز

به گزارش ورزش، اهواز و آبادان در آخرین اعلام‌ها با وضعیت قرمز کرونا مواجه هستند و سفر به این استان‌ها ممنوع اعلام شده است. با این حال پرسپولیس این هفته در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر باید در جدال با صنعت نفت در آبادان جدال کند. موضوعی که نگرانی کادرفنی و بازیکنان را در پی داشته است. در این رابطه اما مسوولان تیم و افشین پیروانی در حال پیگیری شرایط ایمن سفر به آبادان هستند تا کمترین خطر بازیکنان و اعضای تیم را تهدید کند.

جعفر سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس نیز با اشاره به این وضعیت اینطور می‌گوید: به خاطر سیر صعودی شیوع ویروس کرونا در کشورمان، نگران سفرهای تیم به خصوص به استان خوزستان هستم. در تماس با مسئولان سازمان لیگ، این نگرانی را اعلام کردم و امیدوارم آنها بهترین تصمیم را بگیرند. اگر قرار است تیم‌مان راهی سفر به آبادان شود، باید همه اصول بهداشتی را رعایت کنند. ما هم در حال برنامه‌ریزی هستیم که سفر بدون ریسک برای تیم رقم بخورد. امیدوارم تیم‌مان بتواند در هر بازی به پیروزی برسد و همه پرسپولیسی‌ها، مردم کشورمان و تمام دنیا، در سلامت کامل باشند و هر چه زودتر از سد این ویروس منحوس عبور کنیم تا به زندگی عادی بازگردیم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋