دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

زنگ هفتمین قهرمانی در خانه به صدا در آمد

زنگ هفتمین قهرمانی در خانه به صدا در آمد

شروع پلی‌آف زنان با برد شهرداری بم و شهرداری سیرجان؛ زنگ هفتمین قهرمانی در خانه به صدا در آمد؛ مرحله گروهی نهایی لیگ برتر فوتبال زنان از ظهر امروز با حضور چهار تیم آغاز شد که دو تیم میزبان موفق شدند گام اول را با کسب پیروزی، محکم بردارند.

به گزارش ورزش براساس دستورالعمل فصل جدید لیگ برتر فوتبال زنان، قهرمان سیزدهمین دوره مسابقات پس از گذراندن دو مرحله گروهی (مقدماتی و نهایی) مشخص خواهد شد؛ پس از اتمام مرحله گروهی مقدماتی، چهار تیم شهرداری بم، سپاهان اصفهان، شهرداری سیرجان و وچان کردستان جواز حضور در مرحله نهایی را به دست آورند تا پس از 6 هفته رقابت قهرمان فوتبال زنان در سال 99 معرفی شود.

ظهر امروز هفته اول مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان با پیگیری دو مسابقه در بم و سیرجان دنبال شد؛ در مصاف شهرداری بم با سپاهان اصفهان، نیمه اول بازی نزدیک دنبال شد و توپی از خط دروازه‌ها نگذشت اما با شروع نیمه دوم، حملات بمی‌ها برای رسیدن به گل برتری شدت گرفت تا این‌که سرانجام منا محمودی توانست قفل دروازه سپاهان را بشکند و گل اول بازی را به ثمر برساند.

در ادامه سپاهانی‌ها برای جبران نتیجه تلاش می‌کردند و شاگردان جعفری نیز به دنبال آن بودند تا اختلاف خود را با رقیب‌شان بیشتر کنند، اتفاقی که رخ داد و فاطمه گرایلی توانست گل دوم بمی‌ها را به ثمر برساند تا شهرداری بم با قاطعیت بتواند گام اول مرحله نهایی سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان را بردارد و به سوی هفتمین قهرمانی‌اش برود.

در دیگر بازی هفته اول، دو تیم شهرداری سیرجان و وچان کردستان در سیرجان به مصاف یکدیگر رفتند؛ در تقابل این دو تیم که در گروه دوم مسابقات مرحله مقدماتی هم‌گروه بودند، بازهم سیرجانی‌ها موفق شدند حریف خود را شکست بدهند. در روزی که شبنم بهشت ستاره تیمش بود و یکبار در نیمه نخست و یکبار در نیمه دوم با گلزنی خود، تیمش را به اولین سه امتیازی مرحله نهایی لیگ سیزدهم رساند.

البته تلاش وچانی‌ها در اواخر بازی به ثمر نشست و آن‌ها با گلزنی زهرا قنبری موفق شدند یکی از گل‌های خورده را جبران کنند اما در نهایت، برد از آن سیرجانی‌ها شد و کاروان وچان دست‌خالی راهی سنندج شد؛ شاگردان جهان نجاتی با پیروزی در دیدار امروز موفق شدند تا سومین‌بار وچان را در لیگ امسال شکست بدهند و در این زمینه، هت‌تریک کنند!

با این اوصاف در روز نخست مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان، دو تیم میزبان و اهل استان کرمان موفق شدند با شکست رقبا جشن پیروزی به پا کنند؛ در هفته دوم، یکشنبه 3 اسفندماه وچان کردستان در خانه پذیرای شهرداری بم است و سپاهان اصفهان هم در مصافی خانگی مقابل شهرداری سیرجان صف‌آرایی می‌کند.

جدول مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال زنان 1399 (پس از پایان هفته نخست)
1. شهرداری بم / سه امتیاز / تفاضل +2
2. شهرداری سیرجان / سه امتیاز / تفاضل +1
3. وچان کردستان / صفر امتیاز / تفاضل -1
4. سپاهان اصفهان / صفر امتیاز /  تفاضل -2

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋