دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

نارضایتی بچه مثبت های لیگ از داوری (آمار)

نارضایتی بچه مثبت های لیگ از داوری (آمار)

گل گهر تا این لحظه از نظر آماری، آخرین رتبه را در میان تیم های خشن لیگ برتر به خود اختصاص داده است.

به گزارش ورزش؛ سعید الهویی، مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور، بخش قابل توجهی از صحبت های خود را به انتقاد از داوری ها پرداخته و معتقد بود که تیمش تا این لحظه ضربه های زیادی از داوری خورده است.

او در این خصوص اظهار داشت: " این گفته ما نیست و گفته کارشناسان داوری است؛ اینکه در بازی گذشته دو امتیاز ما را گرفته اند و همچنین گل گهر بیشترین ضرر را در میان تیم های لیگ از قضاوت داوران داشته است. معمولا تیم هایی که ضرر می کنند، گاهی هم از داوری سود می کنند و برآیند این اشتباهات برای آنها صفر بوده است. با این حال برآینده این اشتباهات علیه گل گهر بوده است."

این صحبت ها باعث شد تا نگاهی بیاندازیم به آمار خشونت تیم گل گهر در لیگ بیستم؛ بر اساس آمار ارائه شده از سوی متریکا، بازیکنان گل گهر با دریافت 13 کارت زرد، کمترین تعداد اخطار را در میان 16 تیم لیگ برتری از داوران گرفته اند؛ این در حالی است که میانگین کارت زرد تیم های حاضر در لیگ بیستم تا این لحظه 21 کارت است.

 در آمار مربوط به میانگین خطای انجام شده در هر بازی هم، گل گهر رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. این تیم در هر بازی به طور میانگین 12.7 خطا انجام داده و بعد از صنعت نفت که میانگین 12.6 خطا را ثبت کرده، دومین تیم، کم خطای لیگ است. سپاهان با 18.3 خطا در هر بازی، خشن ترین تیم لیگ بیستم است.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋