دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

انتقاد عضو شورای شهر: دربی نباید برگزار می شد

انتقاد عضو شورای شهر: دربی نباید برگزار می شد

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران نسبت به برگزاری روز گذشته دربی پایتخت انتقاد کرد.

به گزارش ورزش، دربی 94 دیروز در شرایطی برگزار شد که پیش از آن برخی از کارشناسان و مسئولان به خاطر آلودگی هوای شدید تهران خواستار لغو مسابقه شده بودند. با این حال سازمان لیگ با بی توجهی به این موضوع دربی را برگزار کرد. حالا بعد از برگزاری مسابقه انتقادهای شدیدتری نسبت به این موضوع بیان شده است. 


 سید آرش حسینی میلانی صبح امروز در دویست و شصت و چهارمین جلسه صحن علنی شورای شهر تهران در تذکری، از برگزاری مسابقه دیروز دربی تهران گلایه کرد و گفت: اگرچه جمع کثیری در کشور از برگزاری مسابقه دربی پایتخت خوشحال شدند اما علیرغم تذکرات و هشدارهای شرکت کنترل کیفیت هوای تهران و وزارت بهداشت مبنی بر آنکه شاخص آلودگی هوای تهران بیشتر از 150 است و برگزاری این مسابقه به مصلحت نیست، این مسابقه برگزار شد.


وی با اشاره به قانون هوای پاک اظهار کرد: مضاف بر این، با توجه به تبصره 3 ماده 3 قانون هوای پاک، وقتی آلودگی هوا در شرایط ناسالم برای همه گروه‌ها قرار دارد، مسابقات ورزشی نباید برگزار شوند. جان این 22 نفر برای ما بسیار مهم است. آنها 90 دقیقه در هوای آلوده دویده و جنگیدند. من از سازمان لیگ فوتبال بسیار گلایه دارم. باید همگی به قانون هوای پاک احترام گذاشته و آن را رعایت کنیم، نه آنکه آن را نقض کنیم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋