دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

نظرسنجی: بهترین بازیکن دربی چه کسی بود؟

یک ستاره را انتخاب کنید؛ نظرسنجی: بهترین بازیکن دربی چه کسی بود؟؛ دربی امروز یکی از زیباترین دربی سال های اخیر بود. 4 گل داشت و به جز این 4 گل صحنه های خطرناک دیگر روی دروازه های دو تیم که هیجان را به خانه ها آورد.

نظرسنجی: بهترین بازیکن دربی چه کسی بود؟

به گزارش ورزش، سوال اینجاست بهترین بازیکن دربی چه کسی بود؟ مهدی عبدی که گل اول پرسپولیس را زد و در ادامه به احسان پهلوان پاس داد تا ضربه او توسط وحید امیری تبدیل به گل شود یا مهدی قایدی که در ثانیه های پایانی بازی گل مساوی را به ثمر رساند. امیر ارسلان مطهری چطور که گل زودهنگام او استقلال را به پیروزی در این دیدار امیدوار کرد؟ در ترکیب استقلال البته یکی دو بازیکن دیگر خوب بودند. مسعود ریگی که یک بار توپ را از روی خط دروازه برگشت داد. در پرسپولیس هم این چنین بود. وحید امیری یک گل زیبا زد. احمد نورالهی پر تلاش بازی کرد و ...

و شاید هم بازیکنی غیر از این ها بهترین بازیکن دربی بوده باشد. شما نظر بدهید بهترین بازیکن دربی کدام بازیکن بود. از تیم آبی یا قرمز؟

می شود از بازی هر دو تیم در این دیدار دفاع کرد. هر چند در نیمه اول این استقلال بود که بهتر بازی کرد و در نیمه دوم پرسپولیس. اما از مسابقه می شود دفاع کرد چون 4 گل داشت و چند موقعیت خطرناک و هر دو تیم نشان دادند برای پیروزی وارد میدان شدند. به خصوص استقلال که برای دقایقی توامان هر سه مهاجم را در زمین داشت. شیخ دیاباته – مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری. این یک اتفاق خوب است و  ثابت کرد بازی های حساس می تواند تبدیل به بهترین بازی ها شود. این انتظار زیادی نیست به این خاطر که تیم های بزرگ بهترین نفرات را در کادر دارند و زشت است بازی آنها زیبا از آب در نیاید.

از سوالی که پرسیدیم دور نشویم؛ بهترین بازیکن دربی کیست؟ شما انتخاب کنید.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋