دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

مظاهری: بچه های استقلال خوب و نجیبند اما .

مظاهری: بچه‌های استقلال خوب و نجیبند اما .

کرمانشاهی پنالتی را می‌گرفت، نتیجه فرق می‌کرد؛ مظاهری: بچه‌های استقلال خوب و نجیبند اما...؛ دروازه بان استقلال از مدیران باشگاهش خواست هرچه سریع‌تر مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند.

به گزارش ورزش، رشید مظاهری بعد از تساوی دو بر دو استقلال و پرسپولیس بیان کرد: بازی خوبی بود. آقای کرمانشاهی هم خوب سوت زد اما اگر در آن صحنه که توپ به دست امیری خورد، پنالتی می‌گرفت بازی شرایط متفاوتی داشت. با این حال به همه بچه ها خسته نباشید می‌گویم. خداراشکر که همه سالم هستند.


وی ادامه داد: من اینجا هستم تا درباره یک مساله صحبت کنم. مطالبات بچه های تیم ما پرداخت نشده است. بحث خودم نیست اما بچه های ما محجوب هستند و حرفی نمی‌زنند. قبل از بازی همه جمع شدند و صحبت کردند تا به خاطر هواداران از جان مایه بگذارند. این بچه ها بسیار خوب هستند و امیدوارم مسئولان باشگاه هرچه سریع‌تر جمع و جور کنند و درصدی را پرداخت کنند.


دروازه بان استقلال همچنین گفت: آقای مددی قول داده بودند که قبل از بازی پول بدهند اما این اتفاق نیفتاد. البته فقط بحث آقای مددی نیست. هیات مدیره هم هستند و باید همکاری کنند تا مطالبات بچه ها پرداخت شود. از مدیران خواهش می‌کنم به بچه ها رسیدگی کنند تا شرایط از این هم بدتر نشود.


مظاهری افزود: خوشحالم که به این بچه ها هم تیمی هستم. به عنوان کوچکتر بازیکنان از مدیران درخواست می‌کنم هرچه سریع‌تر به موضوع پرداختی‌ها رسیدگی کنند.


وی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند باید گل های بیشتری به استقلال می‌زدند، گفت: فوتبال همین است. همانطور که گفتم اگر آقای کرمانشاهی پنالتی را می‌گرفت، نتیجه چیز دیگری می‌شد.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋