دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

حسینی: نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم

حسینی: نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم

فولاد با نیت مساوی به اصفهان آمده بود؛ حسینی: نباید کار به پنالتی و داوری داشته باشیم؛ وینگر راست تیم فوتبال سپاهان می گوید نباید عملکرد داوری را دلیل تساوی خانگی تیمش قلمداد کرد.

به گزارش ورزش، محمدرضا حسینی روز گذشته بار دیگر یکی از نمایش های خوب خود را برای سپاهان ارائه کرد و توانست یک گل انفرادی برای تیم به ثمر برساند. او پس از بازی در مورد نتیجه کسب شده، اینطور صحبت کرد: فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. هر کسی دیده، لذت برده ولی متاسفانه سه هفته است که روی اشتباهات کوچک در حال از دست دادن امتیازات هستیم. در این بازی مستحق پیروزی بودیم و سه چهار موقعیت خوب داشتیم که بعد از مساوی شدن بازی ازدست دادیم. فکر می کنم می توانستیم برنده باشیم، اگر قدر موقعیت ها را می دانستیم.


او در مورد عملکرد داوری و صحنه ای که روی محبی رخ داد، بیان کرد: فکر می کنم آقای حیدری خوب داوری کردند. نمی توانم در مورد صحنه نظر بدهم، چون دقیق ندیدم ولی ما باید در بازی کار را تمام می کردیم. نباید کار به پنالتی  و داوری داشته باشیم. 4 ، 5 موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم. تیم فولاد هم برای مساوی آمده بود. ما باید خودمان را آماده کنیم. شما پرسپولیس را هم دیدید که چطور در آزادی مقابل ما دفاع می کرد. ما باید بدانیم که همه تیمها در خارج و داخل خانه مقابل ما فشرده دفاع خواهند کرد و باید یاد بگیریم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋