دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

قاسمی: اکثر داوری ها به ضرر نساجی است

مدافع نساجی می گوید مسائل روحی روانی بر روی عدم تمرکز بازیکنان نساجی و از دست رفjن موقعیت ها تأثیرگذار است.

قاسمی: اکثر داوری ها به ضرر نساجی است

به گزارش ورزش، در یکی از دیدارهای هفته دهم لیگ برتر، پیکان موفق شد در زمین شهرقدس کامبک بزند و بازی باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند. آرمان قاسمی مدافع نساجی معتقد است که اشتباهات داوری و عدم تمرکز بازیکنان این تیم، یکی از عوامل ناکامی نساجی است.


قاسمی در مورد دیدار امروز با پیکان گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و گل اول را زدیم. فکر می کنم در نیمه اول دو موقعیت صد در صد گلزنی داشتیم و با بدشانسی و بخاطر مشکلات روحی و روانی که هفته گذشته برای تیم ما پیش آمد، آن موقعیت ها را از دست دادیم. 


او ادامه داد: ما نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما روی اتفاق و شرایطی که موقعیت چندان مناسبی تیم حریف نداشت، متأسفانه بازی را باختیم و 3 امتیاز تقدیم پیکان شد. عملکردمان در این بازی در بحث موقعیت سازی خیلی خوب بود اما متاسفانه اتفاقات بازی به نحوی رقم خورد که بازی را شکست خوردیم.


وی در مورد علت از دست رفتن فرصت های گلزنی متعدد توسط این تیم گفت: ما بخاطر اتفاقاتی که قبلا رخ داد از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی نبودیم. درست نیست تقصیرها را به گردن داور بیندازیم چون اشتباهات آنها سهوی است بخشی دیگر از عدم نتیجه گیری ما نیز بخاطر اشتباهات داوری است.


او گفت: از هفته دوم و بازی با تراکتور 2 امتیاز، در بازی با سایپا 3 امتیاز به دلیل اشتباهات داوری از دست دادیم و این بازی نیز حداقل یک پنالتی به سود ما باید اعلام می شد ولی متأسفانه داوری ها اکثرا و به صورت سهوی به ضرر ما بوده است.


قاسمی در پایان گفت: امتیازهایی که از دست دادیم ناشی از این مسائل و مشکلات روحی و روانی نیز هست که بر روی ضربات آخری که باید بهتر بزنیم، تأثیرگذار است. ما متأسفانه از موقعیت هایمان استفاده نمی کنیم و آنها را راحت از دست می دهیم و روی اتفاق بازی را واگذار می کنیم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋