دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۱ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

منصوریان: آدیداس مِید این مرند و تبریز به ما دادند

علیرضا منصوریان سرمربی سابق تراکتور با حضور در برنامه فوتبال از ضعف امکانات و کمبودهای موجود در این باشگاه صحبت کرد.

منصوریان: آدیداس "مِید این مرند و تبریز" به ما دادند

به گزارش ورزش، علیرضا منصوریان سرمربی سابق تراکتور که در برنامه فوتبال برتر حضور پیدا کرده بود، در مورد حواشی و اتفاقات زمان حضورش در تراکتور صحبت هایی را مطرح کرد از جمله اینکه او قبل از حضور در این برنامه تهدید شده بود.


منصوریان درباره تغییرات گسترده در این باشگاه تبریزی گفت: باشگاه تراکتور جدید هشت مدیر و هشت سرمربی در دو سال تغییر داده است. علت این مسئله مالک محور بودن تراکتور است. تیم ما از سرما در بنیان دیزل می لرزید. تیم ما ملانج تمرینی نداشت. من به مدیران و تدارکات تیم کارتم را دادم و گفتم لازم نیست اینقدر برای آدیداس صبر کنید.


وی ادامه داد: چه ایرادی دارد از تولیدات داخلی استفاده کنیم؟ ما مشکلات عدیده ای داشتیم که تنها به موارد کوچک آن اشاره می کنم. ما باید صبر می کردیم که رئیس دستور بدهد ملانج بگیریم. من کارتم را به تدارکات دادم و گفتم من سرمربی هستم بروید هر چقدر ملانج در فروشگاه های تبریز وجود دارد، بخرید.


او گفت: ناگهان به ما گفتند ملانج ها و لباس های آدیداس رسیده است. یک کاپشن و یک عدد پیراهن آدیداس به ما دادند و به بقیه آدیداس مِید این مرند و تبریز دادند و مارک آدیداس را بر روی آن دادند. چه ایرادی دارد تولیدات داخلی را بپوشیم؟


منصوریان ادامه داد: من فکر می کردم زمان حضور در تراکتور همه چیز گل و بلبل است و پول ها به حسابمان واریز می شود در حالیکه تا هفته پنجم و بازی با فولاد، تنها 3 درصد از 65 درصد حقوقی که باید تا آن زمان می گرفتم را گرفتم.


سرمربی سابق تراکتور گفت: قبل از حضور در برنامه خیلی ها من را تهدید کردند. آنها گفتند دست ما در این فوتبال خیلی باز است و کاری می کنیم که در هیچ جایی مربیگری کنی. من به یکی از آنها گفتم من از محله ای می آیم که تهدید من را قلقلک می دهد تا اصل کار را انجام دهم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋