دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۰ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

لیگ یک. بیرانوند زمینه ساز پیروزی مس در رشت

شهرداری آستارا 0 مس کرمان 1؛ لیگ یک/ بیرانوند زمینه ساز پیروزی مس در رشت؛ سرمربی این فصل مس کرمان موفق شد دومین برد پیاپی تیمش را اینبار در استادیوم سردار جنگل رشت و برابر شهرداری آستارا ثبت کند.

لیگ یک. بیرانوند زمینه ساز پیروزی مس در رشت

به گزارش ورزش، در شرایطی که سردار جنگل رشت اینبار هم بدون حضور نمایندگان رشتی میزبانی بازی یکی از تیم‌های این استان را برعهده داشت، شاگردان حسن اشجاری و رضا مهاجری در هوای بارانی برابر یکدیگر قرار گرفتند.

بازی با ایجاد موقعیت برای مس کرمان آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی میلاد غریبی در آستانه گلزنی قرار داشت که ضربه‌اش توسط مدافع شهرداری آستارا برگشت داده شد. هوای بارانی و چمن مصنوعی اما شرایط را برای هر دو تیم سخت کرده بود و در نهایت بدشانسی برای مهدی عسگری شکل گرفت و این بازیکن در دقیقه 19 از زمین به دلیل مصدومیت خارج شد. در وقت تلف شده بازی در نیمه اول هم عظیم گوک، بازیکن سابق استقلال و ملوان به دلیل مصدومیت شدید از زمین خارج شد. شرایط مصدومیت این بازیکن به شکلی نشان می‌داد که احتمال پارگی رباط صلیبی او نیز می‌رود و باید دید در نهایت کادرپزشکی مس کرمان بعد از بررسی وضعیت این بازیکن چه نظری خواهند داشت.

در شرایطی که بازی به دلیل شدت گرفتن بارش باران از کیفیت خارج شده بود، بابا محمدی مهاجم فصل گذشته فجرسپاسی شیراز موفق شد در دقیقه 70 مس کرمان را به گل برتری برساند. پیمان میری ارسالی دیدنی به محوطه جریمه داشت که پرش بلند بابا محمدی بالاتر از مدافع شهرداری آستارا با ضربه سر گل اول بازی را برای مس کرمان ثبت کرد.

لیگ یک. بیرانوند زمینه ساز پیروزی مس در رشت

بابا محمدی در این بازی موفق شد تک گل سه امتیازی مس کرمان را به نام خود کند و شاگردان رضا مهاجری را به برد ارزشمندی در خارج از خانه رساند.

شهرداری آستارا در دقایق باقی مانده برای فرار از شکست خانگی حملات خوبی روی دروازه مس کرمان داشت که در دو مرحله دروازه بان این تیم مانع از باز شدن دروازه شد. سجاد بیرانوند، در دقایق 80 و 90 دو بار با واکنش‌های خود مانع از باز شدن دروازه مس کرمان و به تساوی کشیده شدن بازی شد تا در نهایت این تیم با یک برد ارزشمند رشت را ترک کند.

داور بازی در دقیقه 94 عباس محمدی، مربی دروازه‌بانان مس کرمان را از روی نیمکت به دلیل اعتراض اخراج کرد.

رضا مهاجری که هفته گذشته تیمش را به اولین برد در این فصل رسانده بود، اینبار در رشت نیز با کسب سه امتیاز بازی را به پایان رساند تا در هفته آینده مهیای جدال با فجرسپاسی شوند. در سمت مقابل نیز شهرداری آستارا با هدایت حسن اشجاری اولین شکست خود را تجربه کرد و با 4 امتیاز اکنون در دیدار هفته آتی باید مهیای بازی با بادران تهران شوند.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋