دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۱۰ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

پورتقی: قرمز و آبی نه، موفقیت شهرخودرو را می خواهم

رحمتی پتانسیل بالایی در مربیگری دارد؛ پورتقی: قرمز و آبی نه، موفقیت شهرخودرو را می‌خواهم؛ مهاجم جوان شهرخودرو در فرصت مناسبی که از رحمتی دریافت کرد توانست تک گل تیمش مقابل نفت آبادان را به نام خود کند و امیدوار است این روند را ادامه دهد.

به گزارش ورزش، معراج پورتقی، مهاجم جوان شهرخودرو تنها دقایقی بعد از حضور در زمین در جدال با نفت آبادان موفق به گلزنی در ترکیب این تیم شد تا به بهترین شکل پاسخ اعتماد مهدی رحمتی را بدهد. بازیکن سابق تیم‌ امید استقلال که با اعتماد وینفرد شفر به تمرین تیم بزرگسالان راه یافته بود، مدعی است با حضور استراماچونی، علی خطیر این شانس را از آنها گرفته است: من آقای گل امیدها در ترکیب استقلال شده بودم. همان فصل از سوی آقای شفر برای حضور در تیم بزرگسالان دعوت شدم و کاپیتان ما هم آقای رحمتی بودند. فصل بعد که آقای استراماچونی آمدند اما آقای خطیر اجازه نداد علیرغم قرارداد 5 ساله‌ای که با استقلال داشتیم در تمرینات حاضر شویم و آقای استراماچونی ما را بشناسد. ترجیح دادم در این شرایط به لیگ یک و تیم داماش بروم تا خودم را آماده رقابت کنم. تجربه خوبی بود و از آن کاملا راضی هستم.

وی درباره حضور در شهرخودرو گفت: همانطور که گفتم فصلی که در استقلال حاضر بودم آقای رحمتی کاپیتان تیم ما بودند. خودم دوست داشتم در تیم ایشان حاضر باشم. برای همین در تمرینات این تیم حاضر شدم و خوشبختانه ایشان به من اعتماد کردند و امیدوارم در ادامه بتوانم به بهترین شکل پاسخ این اعتماد را بدهم.

پورتقی درباره گلزنی برابر نفت آبادان گفت: در بازی قبلی در دقیقه 80 وارد زمین شده بودم. در این بازی اما فرصت بیشتری به من داده شد و خوشحالم که توانستم گل بزنم. اما ناراحتی‌ام از این بابت است که گل من سه امتیازی نشد و یک پنالتی مشکوک باعث از دست رفتن پیروزی تیم ما شد. هر وقت به من فرصتی داده شود با بالاترین توان تلاش خواهم کرد تا بهترین عملکرد را برای رضایت کادرفنی داشته باشم.

پورتقی: قرمز و آبی نه، موفقیت شهرخودرو را می‌خواهم

مهاجم شهرخودرو درباره شرایط این تیم در فصل جاری نیز گفت: تیم خوبی داریم و شرایط برای موفقیت مهیا است. چند بازیکن اسمی تیم در ابتدای فصل جدا شدند اما آقا مهدی جوانان خوبی به تیم اضافه کردند. ایشان مربی فوق العاده‌ای هستند و در ابتدای مسیر قرار دارند و مسلما در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت و از کار کردن در کنار ایشان لذت می‌برم و امیدوارم به موفقیت بزرگی برسند.

پورتقی درباره تقابل این هفته مقابل پرسپولیس و اینکه به عنوان بازیکن سابق استقلال برابر این تیم چه انگیزه‌ای دارد گفت: من خودم را بازیکن شهرخودرو می‌دانم و با این انگیزه برابر حریف حاضر می‌شوم و کاری به قرمز و آبی ندارم و اگر فرصتی از سوی کادرفنی به من داده شود با بالاترین توان برای موفقیت تیم تلاش خواهم کرد.

وی درباره اینکه با توجه به اتفاقات رقم خورده در مسیر جدایی از استقلال برابر این تیم انگیزه خاصی خواهد داشت نیز گفت: همانطور که گفتم برای من موفقیت تیم در اولویت قرار دارد. اولین فصل حضورم در لیگ برتر است و هیچ بازی خاصی برایم وجود ندارد و تمام بازی‌ها برایم ویژه است تا بتوانم خودم را به اثبات برسانم و با بالا بردن کیفیتم در مسیر هدف تیمی کار کنم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋