دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۸ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

قاسمی نژاد: به قراردادم با شهرخودرو پایبندم

قاسمی‌نژاد: به قراردادم با شهرخودرو پایبندم

با هیچ تیمی مذاکره نکرده‌ام؛ قاسمی‌نژاد: به قراردادم با شهرخودرو پایبندم؛ امین قاسمی‌نژاد گفت: یکسال دیگر با شهرخودرو قرارداد دارم و به این قرارداد پایبند هستم.

به گزارش ورزش، امین قاسمی‌نژاد در واکنش به شایعات جدایی‌اش از شهرخودرو خراسان پس از مسابقات لیگ قهرمانان2020 گفت: اکنون تمام تمرکز من کمک به شهرخودرو است که بتوانم به تیمم کمک کنم هر چند که تا الان نتایج دلخواهمان به دست نیامده اما هیچ مذاکره‌ای با هیچ تیمی انجام نداده‌ام و احتمالا سال آینده را هم در خدمت تیمم خواهم بود.


وی افزود: باور کنید با هیچ تیمی مذاکره‌ای نکرده‌ام چون در قطر هستم و واقعا دغدغه‌ای جز موفقیت شهرخودرو و روسفیدی برابر هواداران فوتبال خونگرم خراسان ندارم.


وینگر شهرخودرو خراسان در خصوص عملکرد خود نیز متذکر شد: با اینکه در هر بازی نمرات بالایی کسب می‌کنم اما از خودم راضی نیستم چراکه شرایط در قطر واقعا فرسایشی شده و اسکان طولانی مدت در هتلی که واقعا امکانات خوبی ندارد بر روی روحیه همه نفرات تیم، من جمله خودم نیز تاثیرگذار شده است.


قاسمی‌نژاد با انتقاد از واکنش‌ها نسبت به ارزیابی شهرخودرو با نتایج کسب شده در ACL نیز یادآور شد: انصاف نیست که نتایج ما در تورنمنتی که نتوانستیم با نفرات کامل در آن حاضر شویم متر و ترازوی عملکرد تیمی ما شود. شهرخودرو توان بالایی دارد که بعد از تغییر و تحولات نفرات خوبی جذب تیم ما شده‌اند که قطعا با انگیزه و دوندگی خود می‌توانند به هر چه بالاتر بردن توان تیمی ما کمک کنند.


وی در خاتمه افزود: همه بازیکنان در حال تلاش هستند و تمام وجودشان را گذاشته‌اند تا مهدی رحمتی را در اولین تجربه مربیگری کمک کنند ولی اینکه هنوز لیگ شروع نشده این چنین هجمه به سمت شهرخودرو، کادر فنی و بازیکنان بیاورند دور از اخلاق و انصاف است. قطعا این تورنمنت آسیایی به کار ما خواهد آمد تا انشااالله با توان و تجربه بهتری در لیگ پای بگذاریم.

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋