دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال
توسط ۸ نفر دنبال می شود
 ۵ نفر را دنبال می کند

مثلث بسیار هیجان انگیز بیل کین سون

مثلث بسیار هیجان‌انگیز بیل کین سون

رایان گیگز؛ مثلث بسیار هیجان‌انگیز بیل- کین- سون؛ رایان گیگز با حمایت از بازگشت گرت بیل به لیگ برتر می‌گوید مثلث هری کین- گرت بیل و سون هیونگ مین در تاتنهام فوق‌العاده هیجان انگیز است.

به گزارش ورزش، رایان گیگز سرمربی تیم ملی ولز و اسطوره منچستریونایتد می‌گوید از بازگشت گرت بیل ستاره فوتبال ولز به لیگ برتر خوشحال است. او همچنین گفت در این فصل مثلث هری کین- گرت بیل و سون هیونگ مین در تاتنهام ترکیبی بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

 

مثلث بسیار هیجان‌انگیز بیل کین سون

 

تاتنهام بعد از مدتها گمانه زنی موفق شد با گرت بیل ستاره جنجالی رئال مادرید یک قرارداد قرضی یک ساله امضا کند و او را به شمال لندن بیاورد. گرت بیل البته فعلاً تا ماه اکتبر نمی تواند برای تاتنهام به میدان برود چرا که از ناحیه زانو مصدوم است.

 

رایان گیگز بعد از پیروزی 5-2 تاتنهام بر ساوتهمپتون در این باره گفت: " مثلث کین- بیل- سون و اقعا هیجان انگیز است. تاتنهام بازیکنان خوب زیادی دارد. من بی صبرانه منتظرم تا ببینم گرت بیل در این تیم چه می‌کند".

 

سرمربی ولز در ادامه گفت: " بازگشت بیل به لیگ برتر اتفاق خوبی است. ما می‌خواهیم شاهد حضور بهترین بازیکنان دنیا در لیگ برتر باشیم. همه با هیجان منتظرند تا ببیند بیل امسال در تاتنهام چه می‌کند".

 

 

 

 

دنیای ورزش⚽️ فوتبال

آخرین اخبار دنیای فوتبال، ورزشکارهای محبوب، تیم‌های مشهور، لیگ‌ اروپا، جدول لیگ برتر، نتایج مسابفات فوتبال

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋