tehranpaytakht

tehranpaytakht

مجتمع فنی تهران پایتخت
توسط ۱ نفر دنبال می شود

راه های بهبود سیگنال در تلفن همراه خود

برج سیگنال تلفن همراه
زمانیکه ما از تلفن همراه تنها برای تماس و ارسال پیام استفاده مینمودیم به پایان رسیده است! امروزه تلفنهای هوشمند ما یک راه حل همه کاره هنگام برقراری ارتباط با خانواده، دوستان و محل کار، تعامل در رسانه های اجتماعی، گشت و گذار در وب؛ اساسا همه موارد در زندگی هستند. اما ابرقهرمان ما؛ تلفن هوشمند دارای اشکالات خود به ویژه در قدرت سیگنال ضعیف آزاردهنده است. اینکه گوشی با تمام قدرت در دستان شما بوده اما فایده­ای نداشته باشد بسیار خسته کننده است! بنابراین، ما گروهی از اقدامات لازم برای دستیابی به قویترین سیگنال ممکن برای تلفن شما را ترکیب نمودی

به حداقل رساندن انسداد

برج سیگنال ارائه دهنده خدمات و تلفن همراه شما میبایست بدون مانع باشد. از این رو، هر چیز از ساختمان تا دیوار یا تپه میتواند یک مانع به شمار رفته و قدرت سیگنال را تضعیف نماید. شما تنها میبایست یک فضای خالی مانند نزدیک یک پنجره، دیوار یا طبقات بالای یک ساختمان بیابید. تمامی این تلاشها حتی تنها چند قدم حرکت موجب بهبود گیرنده شبکه خواهد شد.

آنتن تلفن همراه را پوشش ندهید

تلفن های همراه امروزه دارای انتهای ساخته شده در داخل خود هستند. از این رو، پوشش گوشی با دست یا یک پوشش ضخیم برروی تلفن همراه میتواند موجب کاهش قدرت سیگنال شما شود. ما توصیه میکنیم که شما تلفن خود را در یک موقعیت ایستاده نگه داشته یا در صورتیکه آن را در یک حالت افقی قرار داده­اید مطمئن شوید آنتن بدون انسداد است.

نزدیکترین برج سیگنال خود را شناسایی کنید

در صورتیکه موقعیت نزدیک برج ارائه دهنده خدمات خود را بیابید بسیار مفید خواهد بود. شما میتوانید با استفاده از مجموعه­ای از برنامه های موجود این کار را انجام داد. وجود برج سیگنال در نزدیکی شما یک پذیرنده قوی ارائه خواهد داد.

مطمئن شوید تلفن همراه شما دارای شارژ است

به منظور دستیابی به یک اتصال قوی شبکه، میبایست یک منبع قدرت ثابت به دست آورید. باتری کم به ناچار منجر به پذیرش ضعیف خواهد شد. از انجا که گوشیهای هوشمند فعلی به منظور اجرای مداوم ویژگیها و برنامههای کاربردی متعدد در پیش زمینه طراحی شده­اند، موجب تخلیه قدرت میگردد.

آموزش تعمیرات نرمافزاری موبایل و آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل به صورت حرفه ای در مجتمع فنی تهران پایتخت

وب سایت رسمی مجتمع فنی تهران پایتخت

tehranpaytakht.com

tehranpaytakht
tehranpaytakht مجتمع فنی تهران پایتخت

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋