technology

من در این وب سایت سعی میکنم تمام اخبار تکنولوژی روز را برای شما عزیزان قرار دهم
توسط ۵ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

اپل نسخه‌ی بتای عمومی iOS 9 را منتشر کرد

 

نسخه‌ی بتای iOS 9 اکنون برای عموم در دسترس است. روز گذشته اپل اعلام کرده بود که نسخه‌ی بتای iOS 9 را در کنار OS X 10.11 El Captain برای عموم منتشر خواهد کرد.

 

نسخه‌ی آزمایشی جدیدترین سیستم عامل اپل برای تست و آزمون در اختیار عموم قرار گرفت.

 

نسخه‌ی بتای عمومی، این امکان را به کاربر می‌دهد که ویژگی‌های جدید iOS 9 را قبل از انتشار نسخه‌ی نهایی آن در پاییز آزمایش کنند. کاربران می‌توانند در وب‌سایت beta.apple.com ثبت نام کنند تا به عضویت برنامه‌ی بتا درآیند.

اپل در گذشته نسخه‌ی بتای عمومی OS X را کمتر از نسخه‌ی توسعه دهندگان به‌روزرسانی کرده است، بنابراین احتمالا در مورد iOS هم همین استراتژی را در پیش خواهد گرفت. چند روز پیش، اپل سومین نسخه‌ی بتای iOS 9 را منتشر کرد و به احتمال زیاد تا زمان انتشار عمومی آن در پاییز همین روند را ادامه خواهد داد.

 

سیستم عامل iOS 9 با ویژگی‌های متعدد جدیدی همراه خواهد بود که از میان آنها می‌توان به جست و جوی Proactive، برنامه‌ی زمانی وسایل حمل و نقل عمومی در Apple Maps و یک برنامه‌ی جدید Notes اشاره کرد. این نسخه‌ی جدید ویژگی‌های دیگری هم دارد که از صفحه‌ نمایش بزرگ‌تری برای آیپد خبر می‌دهد. همچنین در این نسخه تعداد بسیاری از ایرادات جزئی رفع شده است.

technology

من در این وب سایت سعی میکنم تمام اخبار تکنولوژی روز را برای شما عزیزان قرار دهم

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋