technology

من در این وب سایت سعی میکنم تمام اخبار تکنولوژی روز را برای شما عزیزان قرار دهم
توسط ۶ نفر دنبال می شود
 ۴ نفر را دنبال می کند

دلیل راه اندازی کسب و کار بلاکچین روی EOS نه Ethereum

 

با راه اندازی EOS در پایان سال گذشته، بحث در رابطه با EOS و Ethereum شدت بیشتری پیدا کرد. این بحث در زمان آغاز طراحی فرایند فناوری مبتنی بر بلاکچین مطرح شد. معیار ما برای انتخاب پلتفرم مناسب ساده بود: نیاز به انتخاب نوعی فناوری مشتری محور با قابلیت پشتیبانی از بازار مالی نامحدود داشتیم. ملاک ما برای انتخاب EOS در امور مالی سازمانی، تاخیر کم و عدم تحمیل هزینه زیاد برای انجام تراکنش بود. از نظر ما، EOS  بهترین پلتفرم بلاکچین است و به چند دلیل آن را انتخاب کردیم:

شاید اولین و مهمترین دلیل، قابلیت EOS در اجرای تراکنش های بیشتر در هر ثانیه در مقایسه با Ethereum بود. این قابلیت برای پشتیبانی از یک بازار مالی کارآمد با پتانسیل رشد، حیاتیست. در بازارهای قوی، روزانه ده ها میلیون تراکنش انجام می شود. برای مثال، Nasdaq روزانه بیش از  10000000 تراکنش را در مدت زمانی شش ساعت و نیمه تجربه می کند. با اینکه هیچ فناوری بلاکچینی از قابلیت کاملی برخوردار نیست، اما در حال حاضر EOS توانایی انجام تراکنش های بیشتری در هر ثانیه را دارد. به عنوان مثال، EOS توانایی مدیریت 1000 تراکنش در هر ثانیه را دارد، اما Ethereum توانایی اجرای 10 تا 20 مورد تراکنش را در هر ثانیه داراست.

ثانیا، طراحی EOS بگونه ایست که می توانیم پلتفرم خود را بدون تاثیر روی کار کاربر و بدون توجه به سیستمی که روی بلاکچین اجرا می شود، مقیاس بگیریم. این امر برای ماندگاری کسب و کار حیاتیست و بنابراین معیاری مهم برای تصمیم گیری ما بود. پلتفرم EOS برای اجرای همزمان و موازی میلیون ها تراکنش در هر ثانیه طراحی شده است.سومین دلیل انتخاب EOS توانایی این پلتفرم در ارائه ساختار مدیریتی و مجوزهای بسیار معتبر است. این معیار دربردارنده شاخصه هایی از قبیل مجوزهای حساب می باشد که در بازار مالی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. چهارمین دلیل، ارزانتر بودن هزینه های تراکنش بلاکچین EOS در مقایسه با Ethereum می باشد، یعنی امکان دستیابی به سود خالص بیشتری برایمان وجود دارد.

دلیل دیگر برای انتخاب EOS، استفاده از C++ می باشد که  زبانی با قابلیت عملکردی بالا برای توسعه دهندگان و مهندسین به شمار می آید. به این دلایل، EOS را انتخاب کردیم. علاوه براین باور داریم که EOS بنیان و رکنی برای بازارهای مالی آینده خواهد بود. طرح آن برای رشد و توسعه چنین بازاری مناسب است و به قابلیت آن در پشتیبانی از طرحمان اطمینان داریم

technology

من در این وب سایت سعی میکنم تمام اخبار تکنولوژی روز را برای شما عزیزان قرار دهم

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋