tarikhma

معایب مسافرت مجردی

در این مقاله به خلاصه مزیت‌هایی که یک سفر مجردی می‌تواند داشته باشد اشاره کردیم بر خلاف خوبی‌های زیادی که می‌تواند داشته باشید معایب کمی را داراست که به شرح آنها می‌پردازیم.

سفرهای مجردی می‌تواند کسل کننده باشد به همان اندازه که تنهایی سفر کردن باعث هیجان و لذت می‌شود از طرفی می‌تواند خیلی حوصله بر و کسل کننده هم باشد. از جایی که ما حتی تحمل صف‌های طولانی را نداریم ممکن است که تنهایی سفر کردن برایمان کار طاقت فرسایی باشد مخصوصا سفرهای طولانی مدت بدون هیچ همراهی.

این گونه سفرها ممکن است بر خلاف اینکه ارزان تمام می‌شود هزینه‌هایش برای شما به نسبت سفرهای خانوادگی گران‌تر تمام شود. باید بدانید که برای اقامت در هتل‌ها به این فکر باشید که آنها از افراد تنها هزینه بیشتری را می‌گیرند. کرایه تاکسی و آژانس برای یک نفر بیشتر می‌شود.

سفرهای انفرادی می‌تواند از خطراتی هم برخوردار باشد، مثلا ممکن است که تنهایی به جایی بروید و افرادی سد راه شما بشوند و قصد داشته باشند برای شما دردسر درست کنند در اینجا تنهایی شما از عهده هیچ کاری بر نمی‌آید و ممکن است آسیب‌هایی ببینید.

ممکن است در طول سفر با وجود اینکه سفر هیجان‌انگیزی را دارید تجربه می‌کنید احساس تنهایی کنید در این مواقع اگر اعتماد به نفس بالایی نداشته باشید دچار مشکل می‌شوید و نمی‌توانید به ادامه سفر خود بپردازید حتی گاهی اوقات مجبور می‌شوید از سفر خود بازگردید. یا اینکه اگر بخواهید با هواپیما، اتوبوس یا قطار به مسافرت بروید ممکن است تنها ماندن در ان جا حس بدی را به شما منتقل کند و باعث می‌شود از همان اول راه پشیمان شوید.

با وجود این معایبی که برای سفرهای مجردی بیان کردیم اگر بتوانید با توجه به راه‌کارهایی که به شما داده می‌شود اعتماد به نفستان را بالا ببرید و روحیه خود را تغییر دهید بدون هیچ شکی به راحتی می‌توانید یک سفر مجردی لذت‌بخش را تجربه کنید.

مسئولیت‎ها و روابط دوران مجردی و متاهلی

البت هیچ کس نمی‌تواند دغدغه‌ها و بار مشلات یک زندگی مستقل را منکر شود، باری که با اوضاع اقتصادی امروزی بسیار بیشتر از گذشته هستند، مسئولیت‌های مالی که اولین مشکل امروزی هستند را شاید با یک درآمد و شغل مناسب رفع کرد اما نیازهای روحی و عاطفی مبحثی بسیار وسیع‌تر از مبحث مالی و حتی جنسی است، در مبحث روابط احساسی و عاطفی باید ساعت‌ها یا شاید روزها نوشت و تحقیق کرد چرا که این حوزه آنقدر وسیع است که نمی‌شود از کنار آن به این آسانی گذشت، روابطی که با زندگی ماشینی پیچیده‎تر و دشوارتر از هر زمان دیگری است، زندگی یک زوج تنها به خود آن‌ها بستگی ندارد شما باید تمام جوامع را در روابط خود جای دهند تا بشود به توازن برسند و سازگاری زوجین شکل داده شود، بسیاری از طلاق‎های امروزی ناشی از همین مورد است که مرد و زن نمی‎توانند به درک درستی از طرف مقابل خود برسند و نیازهای وی را به درستی و به موقع پاسخ دهند و همین موضوع اولین جرقه‎های مشلات و حتی خیانت‎های بعدی را فراهم می‎آورد.

فواید و سختی‌ های تنهایی سفر کردن - مشکلات و مزایای سفر تنهایی

در هر صورت اگر قصد دارید که به مسافرت بروید شما می‌توانید برای تهیه بلیط از سایت مستر بلیط به صورت آنلاین که در سال‌های اخیر درست شده است به راحتی بلیط خود را برای سفرتان تهیه کنید و دیگری نیازی نیست که وقت خود را هدر دهید.برای خرید بلیط اتوبوس تهران میتوانید از طریق سایت مستر بلیط اقدام کنید.

https://tech24.me/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%A8-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%B1%D8%AF%DB%8C

tarikhma

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋