شیرین سپیدنام

شیرین سپیدنام

طراح موشن گرافیک، دانشجوی گرافیک دانشگاه تهران
توسط ۱ نفر دنبال می شود

ماجرای طلاق رامبد و سحر دولتشاهی فیلم شد!

این تصویر از رامبد و سحر دولتشاهی به شدت در فضای مجازی وایرال شد و جنجال به پا کرد. خیلی از کاربران هم با انتشار این تصویری شوخی‌های جالبی را مطرح کردند.

برترین‌ها: روز پنجشنبه ۲۰‌ام مهر ماه مراسم خاکسپاری آتیلا پسیانی با حضور خانواده مرحوم پسیانی و تعداد زیادی از هنرمندان در بهشت زهرا انجام شد. اما این مراسم حواشی زیادی به همراه داشت؛ از هنرمندانی که در این مراسم حضور داشتند و حتی هنرمندانی که غایب بودند تا استایل عجیب و غریب برخی از آن‌ها که این چند روز به شدت در فضای مجازی جنجال به پا کرد.

اما شاید بتوان اسکار خاص‌ترین عکس این مراسم را به این تصویر از رامبد جوان و سحر دولتشاهی اهدا کرد. تصویری عجیب که انگار همه‌ی اتفاقات به طوری برنامه ریزی شده بود که این دو شخص با این استایل با این ژست و در این مراسم حضور داشته باشند تا این تصویر ویژه به ثبت برسد.

شخصی با به کار بردن خلاقیت خود در این عکس نوشت:

«اصغر فرهادی قرار بود «جدایی نادر از سیمین» را با بازیگر محبوبش رامبد جوان و همسرش بسازد اما جدایی واقعی و نابهنگام این زوج که شدیدا تحت تاثیر فیلمنامه قرار گرفتند، باعث شد لیلا حاتمی و پیمان معادی جایگزینشان شوند و سطح فیلم، از حد انتظار فرهادی پایینتر برود.»

قصه طلاق رامبد و سحر دولتشاهی تبدیل به فیلم شد!قصه طلاق رامبد و سحر دولتشاهی تبدیل به فیلم شد!

این تصویر علاوه بر اینکه خیلی در فضای مجازی وایرال شد، واکنش‌ها و نقدهای جالبی را به همراه داشت.

شخص دیگری با انتشار یک توییت نوشت: 

«دقیقا انگار پوسر یک فیلم با موضوع طلاق است که رامبد جوان و سحر دولتشاهی شخصیت‌های اصلی آن هستند. رابطه گذشته آن‌ها، ژست آن‌ها و حتی رنگ لباس آن‌ها همه چیز حاکی از یک فیلم دراماتیک می‌دهد.»

*اولین ازدواج سحر دولتشاهی با رامبد جوان، بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما در تاریخ 27 اسفند 87 بود. این دو در سال ۱۳۹۳ در سکوت کامل خبری از هم جدا شدند و تا مدت ها در مورد طلاق شان صحبتی نکردند و مشخص بود که هیچکدام دوست ندارند حریم شخصی شان شکسته شود و ماجرای زندگی خود را در رسانه ها بازگو کنند.

قصه طلاق رامبد و سحر دولتشاهی تبدیل به فیلم شد!

شیرین سپیدنام
شیرین سپیدنام طراح موشن گرافیک، دانشجوی گرافیک دانشگاه تهران

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋