شادبانو

شادبانو

متخصص بلاک چین و هوش مصنوعی

سه شاهکاری که تیلور سوئیفت در کنسرت به تن کرد

تیلور‌سوئیفت‌، خواننده محبوب و مطرح آمریکایی، چند روز‌ پیش بخش آمریکایی تور‌ جهانی Eras را بعد از ۵ ماه و اجرای بیش از ۳۰ کنسرت که هر کدام حدود ۳ ساعت و نیم طول کشید، به پایان رساند.

چی بپوشم: تیلور‌سوئیفت‌، خواننده محبوب و مطرح آمریکایی، چند روز‌ پیش بخش آمریکایی تور‌ جهانی Eras را بعد از ۵ ماه و اجرای بیش از ۳۰ کنسرت که هر کدام حدود ۳ ساعت و نیم طول کشید، به پایان رساند.

با پایان این تور در آمریکا، ۳ لباسی که تیلور با آن‌ها آهنگ Enchanted را در شب‌های مختلف و ایالت‌های مختلف اجرا کرده است، حسابی مورد توجه صاحب‌نظران مد و فشن قرار گرفته‌اند. این متخصصان اظهار کردند که این لباس‌ها باید بعد از این تور، در موزه نگه‌داری شوند.

سه شاهکار هنری که تیلور سوئیفت در کنسرتش پوشید

هر ۳ این لباس‌ها توسط برند Nicole + Flecia طراحی و کاملا با دست دوخته شده‌اند. گفته شده ساخت هر لباس بین ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ ساعت زمان برده و این برند ویدیو‌هایی از طراحی و دوخت آن‌ها را در تیک‌تاک به اشتراک گذاشته که بسیار پر بازدید شده‌اند.

برند نیکول و فلیشیا، یک برند تایوانی است که توسط دو خواهر کارآفرین، نیکول و فلیشیا چانگ در سال ۲۰۱۵ تاسیس شده است. این برند در تلاش است تا با تلاش و خلاقیت، طرح‌های زیبا و مد روز خود را ارائه کند. 

شادبانو
شادبانو متخصص بلاک چین و هوش مصنوعی

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
آیدت: فروش فایل، مقاله نویسی در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋