sarina amiri

شَرحی ِز حال و حالی زِ شَرح نیست🖤🥀
توسط ۲ نفر دنبال می شود
 ۲۶ نفر را دنبال می کند

تیپ دانشجویی با کیف مناسب

کیف دانشجویی هم جز مواردی هست که تقریبا تمام دانشجوها به آن نیاز دارند و به دلیل اینکه قرار هست این کیف مدت زمان خیلی زیادی همراه دانشجویان باشه، باید در انتخاب ان دقت داشته و کیف مناسب و خوبی رو برای این منظور تهیه کنند.کیف دانشجویی هم جز مواردی هست که تقریبا تمام دانشجوها به آن نیاز دارند و به دلیل اینکه قرار هست این کیف مدت زمان خیلی زیادی همراه دانشجویان باشه، باید در انتخاب ان دقت داشته و کیف مناسب و خوبی رو برای این منظور تهیه کنند

کیف دانشجویی هم جز مواردی هست که تقریبا تمام دانشجوها به آن نیاز دارند و به دلیل اینکه قرار هست این کیف مدت زمان خیلی زیادی همراه دانشجویان باشه، باید در انتخاب ان دقت داشته و کیف مناسب و خوبی رو برای این منظور تهیه کنند.

این یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق لیسانس است که همیشه شیک باشید

این هم یک پیشنهاد برای دانشجویان فوق‌لیسانس که اغلب ضمن حضور در دانشگاه، در محیط‌های کاری هم رفت و آمد می‌کنند. طراحی فکر شده و چرم چرخ‌دوزی شده این محصول باعث می‌شود همیشه شیک باشید و برازندگی لازم را به ست شما که این روزها کمتر اسپرت است، می‌دهد. یادتان باشد کیف ‌های چرم هر چند هزینه بالایی روی دست شما می‌گذارند ولی عمر بالایی نسبت به سایر مواد اولیه دارند.

 

آکسفوردی‌ شوید


کیف دانشجویی آکسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و کلاسیک دانشجویان اکسفورد است

این کیف به نام آکسفورد مشهور است چون انتخاب قدیمی و کلاسیک دانشجویان اکسفورد محسوب می‌شود. در سال گذشته بسیاری از طراحان سراغ این مدل کیف رفتند و آن را در سایزها و رنگ‌های مختلف تولید کردند. در واقع بخشی از مد امسال است و انتخاب خوبی برای روزهای دانشجویی به شمار می‌آید.

 

 

اسپرتی ها

کیف دانشجویی کوله پشتی اسپرت
اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید به چنین کوله پشتی به روز و جاداری احتیاج دارید

پارچه‌های گلدار که امسال مد بودند و برای مانتو، پیراهن، بلوز و کفش استفاده می‌شدند، به دنیای کیف و کوله پشتی هم رسیدند. اگر شما دانشجوی اسپرتی هستید که کتانی را به هر کفش دیگری ترجیح می‌دهید یا در رشته‌ای مثل تربیت‌بدنی درس می‌خوانید، به چنین کوله پشتی به‌روز و جاداری احتیاج دارید.

همه پسندها اگر می‌خواهید یک انتخاب اصولی ولی نه چندان گران قیمت داشته باشید باید سراغ نمونه‌های غیر چرم بروید و به این نکات دقت کنید:

کیف های جادار

کیف اسپرت چرم طبیعی مدل شادمهر - فروشگاه سماچرم

اگر می‌خواهید انتخاب اصولی ولی نه چندان گران داشته باشید سراغ کیف های غیر چرم بروید


کیف دانشجویی جادار


– سبک بودن بدنه کیف تا وزن اضافی همراه خود جابه‌جا نکنید.

– داشتن فضای مستطیلی به صورت عمودی یا افقی کیف اداری دانشجویی یا فضای لازم برای قرار دادن کلاسور که جزوات را داشته باشید.

 

رسمی پوش‌ها

 

کیف زنانه

. . .

 

مشخصات، قیمت و خرید کیف شسته دوشی مدل KPR-1364 | کیفدونی استور

این کیف دانشجویی به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است

این هم برای دانشجویانی که کیف‌های دوشی دانشجویی را دوست ندارند و ترجیح می‌دهند با نمونه‌های زنانه‌تری در دانشگاه حاضر شوند. این کیف به دلیل بند پهنی که دارد، در جابه‌جایی کمتر شما را اذیت می‌کند همچنین به دلیل فرم سطلی با لباس‌‌های اسپرت قابل ست کردن است.

 

بیشتر بدانید از انتخاب مناسب کیف دانشجویی


بهترین کیف دانشجویی؛ کوله پشتی است!

کوله پشتی ها یکی از مناسب ترین، بهترین و جا دارترین انواع کیف برای مدرسه و دانشگاه هستند و اگر با دقت این مدل از کیف رو انتخاب کنید، نه تنها از انتخاب خودتون راضی خواهید بود بلکه میتونید دسترسی خیلی راحتی به تمام وسایل و ابزار مورد نیاز برای کلاس های مختلف رو داشته باشید.

بند کیف دانشجویی  و کوله پشتی باید ضخیم و پهن باشد اولین موردی که در هنگام خرید کیف دانشجویی و کوله پشتی باید به آن دقت کنید، بند کیف هست. هرچه بند کیف شما پهن تر و ضخیم تر باشد، فشار کمتری به شانه ها وارد می شود و حمل کیف نیز برایتان راحت تر خواهد بود.


بیشترین کیفی که دانشجویان استفاده می‌کنند کوله پشتی‌های معمولی است. این نوع از کیف‌ها این قابلیت را دارند که وسایل زیادی را در خود جای دهند بدون آنکه مزاحمتی برای فرد ایجاد کنند. همچنین حمل این کیف‌ها راحت‌تر از کیف‌های معمولی است و به همین دلیل اغلب دانشجویان از کوله پشتی استفاده می‌کنند. اگر قرار است وسایل زیادی درون کوله پشتی‌ها قرار گیرد باید توجه شود که در قسمت پشت و روی دو دسته‌ی پشتی، پدهایی طبی دوخته شده باشد تا به گردن و کمر دانشجویان آسیبی نرسد.

 

اما اگر کوله‌ها قرار است سبک باشد، نیازی به پد اضافی نیست. انتخاب کوله پشتی و مدل آن به سلیقه‌ی فرد بستگی دارد و برخی افراد کوله‌های مینی‌مالیستی و برخی کوله پشتی‌های شلوغ و طرح‌دار را می‌پسندند.

sarina amiri

شَرحی ِز حال و حالی زِ شَرح نیست🖤🥀

شاید خوشتان بیاید

پاسخ ها

نظر خود را درباره این پست بنویسید
منتظر اولین کامنت هستیم!
idat.ir در آیدت، فایل‌های خود را به فروش بگذارید و یا مقالات‌تان را منتشر کنید👋